جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر پریمالاک و فرمکتو بر عملکرد جوجه گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اثر پریمالاک و فرمکتو بر عملکرد جوجه گوشتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

به منظور اطمینان از مصرف، هضم، عدم تخریب، جذب و انتقال مواد غذایی به سلول­های بدن، تحریک رشد، تقویت سیستم ایمنی، رفع کمبودهای غذایی و پیشگیری و درمان بیماری­ها برخی افزودنی­های غذایی غیرمغذی نیز به جیره طیور اضافه می­شوند. استفاده از  محرک­های رشد از سال­ها پیش در صنعت پرورش و تولید فرآورده­های دام و طیور در سرتاسر جهان تا حدود زیادی توانسته است موارد ذکر شده را بهبود بخشد. دستگاه گوارش حیوانات مهره دار حاوی گروهی از میکروفلورا شامل باکتری ها و به ویژه باکتری های گرم مثبت است. جمعیت باکتری ها بر فرآیندهای ایمنی زایی، فیزیولوژیکی، تغذیه ای و حفاظتی در دستگاه گوارش ودر مجموع بر سلامت، عملکرد و رشد حیوانات تک معده ای اثر می گذارد (گاسکینگ[۱] ۲۰۰۱).

…………

مرور منابع:

شیاوانی[۲] و همکاران (۲۰۰۳) در آزمایشاتی، عملکرد بیولوژیکی مرغ­ها و جوجه­های تغذیه شده با پروبیوتیک­های جدید شامل لاکتوباسیلی، لاکتوکوکسی و مخمر، را مورد بررسی قرار دادند. آن ها گزارش کردند که این پروبیوتیک­ها به­طور معنی­داری رشد روزانه و درصد تخم­گذاری را افزایش داد.

ژانک[۳] و همکاران (۲۰۰۵) تاثیر ساکارومایسس سروایسیه بر عملکرد رشد، کیفیت گوشت و تکامل مخاط ایلیوم جوجه­های گوشتی را مطالعه کردند و نتیجه گرفتند که عملکرد رشد و تردی گوشت افزایش می­یابد و تکامل پرزهای ایلیوم بهتر می­شود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

استفاده از پروبیوتیک پریمالاک و پری بیوتیک فرمکتو تاثیر معنی داری بر عملکرد جوجه های گوشتی و کاهش نیاز به انرژی و پروتئین جیره دارد.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱]– Gasking

[۲]– Shiavani

[۳]– Zhang

2019-02-24
كد : 2209
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss