جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاثر کاربرد محلول پاشی سایکوسل و سولفات روی بر ویژگی های رویشی و اجزاء عملکرد رقم باقلای برکت(Vicia Faba cv. Barakat) در منطقه¬ی گرمسیری ممسنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر کاربرد  محلول پاشی  سایکوسل و سولفات روی بر ویژگی های رویشی و اجزاء عملکرد رقم باقلای برکت(Vicia Faba cv. Barakat)  در منطقه­ی گرمسیری ممسنی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی گرایش زراعت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

باقلا[۱] يكي از بقولات زراعي بسيار قديمي است. بذرهاي اين گونه از محل­هاي مربوط به عصر نوسنگي در اسپانيا و اروپاي شرقي و همچنين مكان­هاي عصر مفرغ در سوئد و ايتاليا كشف شده است. Vicia faba حدود ۱۸۰۰ سال قبل از ميلاد در اروپا كشت ­مي­شده­ است (پارسا و باقری، ۱۳۸۷).

منشأ باقلا در ناحيه­ی مديترانه­ای جنوب­ غرب آسياست و بسيار نزديك به جنس vicia phiniama كه به ­صورت وحشي در الجزاير مي­رويد، می­باشد (كوچكي و بنایان اول، ۱۳۸۸). احتمالآً مركز ثانويه­ی آن افغانستان و اتیوپي مي­باشد. به ­طور كلي از ‌آن­جا كه بقایاي به ­دست­ آمده مربوط به حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ سال قبل از ميلاد در حوزه­ی مديترانه­اي كشف ­شده است، اهلي­ شدن بايستي ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سال قبل از آن انجام شده ­باشد. مطابق شواهد باستان ­شناسي به­ نظر مي­رسد كه محتمل­ترين ناحيه­ی اهلي­ شدن باقلا مديترانه­ی شرقي و خاور نزديك باشد. طي اهلي ­شدن، باقلا توسط انسان به نواحیي كه از نظر اقليمي متفاوت بوده و در عين حال شباهت­هايي نيز داشتند، منتقل ­شد. باقلا به ­طور وسيعي در مناطق معتدله و ارتفاعات بلند مناطق گرمسيري (مانند نواحي شمالي در آمريكاي ­لاتين و اتيوپي) كشت مي­شود. اين محصول در آمريكا، آفريقاي­ شرقي و هاوايي وجود دارد و تنوع وسيعي از تيپ­هاي آن كشت مي­شود. ارقام دانه­ريز در شمال­ اروپا، دره­ی ­نيل، اتيوپي، افغانستان، شبه­ قاره­ی ­هند و آمريكاي­ شمالي غالب است. در بيشتر مناطق ديگر نظير حوزه­ی مديترانه، آسياي ­غربي، چين و آمریكاي­ لاتين، تيپ­هاي دانه­ درشت اهميت بيشتري دارند. در اغلب كشورهاي پيشرفته، باقلا بيشتر به ­منظور تغذيه­ی دام استفاده ­مي­شود، در حالي­ كه در برخي از كشورهاي در ­حال توسعه هنوز هم به ­عنوان غذاي انسان مورد كشت و كار قرار مي­گيرد (پارسا و باقری، ۱۳۸۷).

باقلا یکی از مهمترین محصولات زمستانه­ی دارای ارزش غذایی بالا در جهان است. دانه­های بالغ باقلا منبع خوب پروتئین (حدود ۲۵ درصد دانه­های خشک)، نشاسته، سلولز، ویتامین ث و مواد ­معدنی هستند (Hamilton, 2005)؛ بنابراین این گیاه اهمیت فزاینده­ای برای غذای انسان و حیوان در آینده دارد. با توجه به این مسئله بهبود ساختار گیاه، مولفه­های مربوط به عملکرد و همچنین کیفیت عملکرد دانه (که به ­واسطه­ی محتوای کلی کربوهیدرات و پروتئین نشان­ داده ­می­شود)، از جمله مواردی می­باشند که در تحقیقات در زمینه­ی حبوبات از جمله باقلا مد نظر محققان قرار می­گیرد (Ibrahim et al., 2007).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] . Vicia Faba

2019-03-09
كد : 20615
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss