جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتادبيات ويژه براي كودكان ويژه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

ادبيات ويژه براي كودكان ويژه

(۱۳ صفحه) ورد

معمولاً وقتي از كتاب براي افرادي با نيازهاي ويژه سخن مي‌رود، مردم و سئولين جبهه‌گيري مي‌كنند و مي‌گويند، مگر براي بچه‌هاي معمولي كتاب كافي داريم؟ اما سؤال اين است كه اگر در خانه شما كودكي بيمار يا ضعيف باشد، آيا او را از امكاناتي مثل غذا، پوشاك، آموزش و محبت محروم مي‌كنيد؟ آيا نيازهاي انساني او را ناديده مي‌گيريد؟ آيا مي‌توان كودكي را به «متفاوت بودن» محكوم كرد و حقوق انساني او را ناديده گرفت؟

كودكي كه در شرايط ويژه قرار دارد،‌ نيازمند امكاناتي است تا به او كمك كند كه به حداكثر توانايي خود دست يابد و نه آن‌كه روزبه‌روز به ناتواني وي افزوده شود

…………………………

………………………….

 

2019-03-12
كد : 26160
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss