جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارائه روش ترکیبی فرا ابتکاری و تکنیک تولید ستون برای حل مساله زمانبندی جریان کارگاهی مختلط با در نظرگرفتن مجاز بودن بریدگی کارها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : ارائه روش ترکیبی فرا ابتکاری و تکنیک تولید ستون برای حل مساله زمانبندی جریان کارگاهی مختلط با در نظرگرفتن مجاز بودن بریدگی کارها

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی صنایع-سیستم های اقتصادی اجتماعی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

زمانبندی یکی از مهمترین مسائل در مدیریت تولید است. در حالت کلی مسائل زمانبندی در ساده ترین شکل خود نیز جزء مسائل سخت طبقه بندی می شوند و درجه سختی مسئله به محیط مسئله و مفروضات آن وابسته است. یکی از محیط هایی که انطباق بیشتری با مسائل دنیای واقعی دارد،  محیط جریان کارگاهی ترکیبی است. در اکثر مقالاتی که در این محیط نوشته شده است، فرضهای ساده ساز زیادی وجود دارد که فاصله بین تئوری و مسائل عملی را زیاد می کند. مسئله مورد بررسی در این پایان نامه، مسئله جریان کارگاهی دو مرحله ای با ماشین های موازی نامرتبط در مرحله اول و يك ماشين در مرحله دوم است که بريدگي كارها مجاز بوده و کارها برای پردازش به منابع اضافي دیگری علاوه بر ماشین ها نیاز دارند. هدف مورد بررسی مسئله، کمینه سازی زمان تکمیل برنامه زمانبندی می باشد. درحالت کلی مسئله زمانبندی جریان کارگاهی مختلط با فرضهای ساده ساز جزء مسائل پیچیده طبقه بندی شده و به همین دلیل زمان محاسباتی روش های حل قطعی بطور غیر معقولی بالا رفته، لذا ضروریست که از روش های فرا ابتکاری در حل آنها استفاده شود. از طرفی به دلیل مجاز بودن بریدگی کارها[۱] و محدودیت منابع اضافی[۲]، روش های فرا ابتکاری[۳] به تنهایی قادر به حل مسئله نیستند و می بایست روش های فرا ابتکاری با تکنیک تولید ستون[۴] ترکیب شوند و روش ترکیبی برای حل مسئله ارائه شود و پس از بدست آوردن جواب های حاصله از اجرای هر یک از روش های ترکیبی، نتایج بدست آمده بررسی و مقایسه می شوند و کارآمدترین و موثرترین روش انتخاب می شود.

مسئله جریان کارگاهی با ماشین های موازی (FSPM) جریان کارگاهی ترکیبی[۵] نیز نامیده می شود . سیستم جریان کارگاهی ترکیبی از مجموعه ای شامل دو مرکز پردازش یا بیشتر تشکیل شده است . کار در چنین سیستمی ، از توالی چندین عملیات تشکیل شده است . همه کارها ، از همه مراحل عبور می کنند . در مرحله ی با ماشین های موازی ، کار می تواند روی هر یک از ماشین ها پردازش شود .

در سال های اخیر مسئله جریان کارگاهی با ماشین های موازی مورد توجه محققان قرار گرفته اشت . هر چند بیشتر مقالات در زمینه ، مسائل با ماشین های موتوری یکسان و بدون بریدگی کارها مورد بررسی قرار داده اند .

در این تحقیق ،محدودیت منابع نیز به مفروضات مسئله افزوده می شود و بریدگی کارها نیز مجاز می باشد . مسئله مورد بررسی، مسئله فلوشاپ دو مرحله ای می باشد که مرحله ی اول شامل ماشین های موازی غیر مرتبط و مرحله دوم شامل یک ماشین است و همه ماشین ها از لحظه صفر در دسترس می باشند.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] Preemptive scheduling

[۲] Resources constraints

[۳] heuristics

[۴] Column generation

[۵] Hybrid flow shop

2019-03-09
كد : 21365
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss