جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: : ارتباط بین باروری توده های پورفیری با پتروگرافی، بافت و ژئوشیمی آنها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : ارتباط بین باروری توده های پورفیری با پتروگرافی، بافت و ژئوشیمی آنها

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

شیمی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

کانسارهای مس پورفیری، بزرگترین منبع مس دنیا (حدود ۶۵ درصد) و منبع مهمی برای عناصر مولیبدن، طلا، و نقره ورنیم می باشند (John , 2010; Sillitoe, 2010). این کانسارها با وجود عیار نسبتا پایین (عموما بین۰٫۳ تا ۱%،  حداقل میانگین عیار اقتصادی، ۰٫۲۵% تا۰٫۳%)، اثرات اقتصادی و اجتماعی مهم به واسطه اندازه بزرگ (معمولا صدها میلیون تا میلیاردها تن)، طول عمر طولانی معدن (تا چند دهه) و آهنگ تولید بالا (میلیونها تن کانسنگ درسال) مشخص می شوند.

کانسارهای مس پورفیری در کشور ما وجود دارند و گاه با عناصر با ارزش طلا، نقره و مولیبدن می باشند. کمان یا کمربند نفوذی – آتشفشانی سنوزوئیک ارومیه – دختر، جایگاه اصلی ذخایر مس پورفیری در ایران است (شهاب پور، ۱۹۸۲؛ شفیعی، ۱۳۸۷؛ حسن پور، ۱۳۹۰ ؛ علیرضایی و حسن پور، ۲۰۱۰). در حال حاضر کانسار سرچشمه و میدوک در بخش جنوبی و کانسار سونگون در بخش شمالی این کمربند استخراج می شوند، و ذخایر زیادی در دست اکتشاف و آماده سازی برای استخراج هستند. با توجه به گسترش بسیار زیاد این کمربند (بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر از شمال غرب تا جنوب شرق ایران )، پتانسیل بالایی برای اکتشاف ذخایر مس پورفیری در ایران وجود دارد. برای درک مناسب از نحوه تشکیل این کانسارها و دستیابی به معیار های اکتشافی جهت تشخیص کانسارهای مس پورفیری بارور در کمربند ارومیه – دختر، نیاز است تا مطالعات جامعی بر روی کانسارها و ذخایر مس پورفیری صورت گیرد. در بسیاری از کمربند های ماگمایی دنیا، ذخایر مس پورفیری همراه با توده های نفوذی با سرشت کالک آلکالن گزارش شده اند. (به طور مثال , ۱۹۹  Sillitoe ؛ Cook et al ., 2007 ؛Seedorf et al ., 2005). داده های موجود نشان می دهند که کانسارهای مس پورفیری در کمربند ارومیه – دختر، با توده های نفوذی نیمه عمیق با ویژگی کالک آلکالن و ترکیب حدواسط در ارتباط هستند (حسن زاده، ۱۹۹۳؛ علیرضایی و حسن پور، ۲۰۱۱؛ درگاهی، ۱۳۸۶ ؛ شفیعی، ۱۳۸۶ ؛ محمد زاده، ۱۳۸۷ پایمرد، ۱۳۸۹؛ عین علی ۱۳۹۲)؛ اما فقط بخش ناچیزی ازاین توده ها همراه با کانسارهای مس پورفیری می باشند. یک پرسش اساسی و بسیار مهم از دیدگاه علمی، و کاربرد آن در اکتشاف، این است که چرا فقط برخی از این توده های نفوذی با کانسارهای پورفیری اقتصادی همراهند؟ وجود توده های نیمه عمیق بارور در کنار توده های نیمه عمیق نابارور در این کمربند، شرایط مناسبی برای بررسی این سیستم ها و تعیین عوامل کانه زایی را فراهم می سازد. به منظور شناسایی عوامل کنترل کننده تشکیل ذخایر مس پورفیری و شناخت عوامل موثر در باروری توده های نیمه عمیق، نمونه های معرف از سیستم های پورفیری اقتصادی و نیمه اقتصادی-غیر اقتصادی مورد مطالعه قرار گرفته است.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 21436
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss