جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارتباط بین برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت زیست محیطی در بخش نفت وگاز

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: ارتباط بین برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت زیست محیطی در بخش نفت وگاز

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

  • از اواخر دهه ۱۹۸۰ سازمان ها و شرکت های معتبر جهانی توجه بیشتری را به موضوع محیط زیست معطوف داشتند، هم بخاطر قوانین سختگیرانه وضع شده و هم بخاطر آگاهی و نیاز آینده اجتماع برای تعهد بیشتر به محیط زیست. علاوه بر مسائل قانونی و اجتماعی، کارشناسان اقتصادی پیش بینی کردند که نگرانی های زیست محیطی سازمان های بزرگ در حال افزایش می باشد و به یک عامل مهم تبدیل خواهد شد که بر روی انتخاب های سرمایه گذاران و در نتیجه برگشت سرمایه اثرگذار خواهد بود (ماگرینی و لینز[۱]، ۲۰۰۷).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

….

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

پاداش و همکاران (۱۳۸۹) برنامه ريزي راهبردي توسعه حفاظت محيط زيست در مناطق حفاظت شده دريايي در منطقه حفاظت شده مند استان بوشهر را مورد مطالعه قرار دادند. بدين منظور در نخستين قدم به تعيين زون هاي منطقه حفاظت شده مند به روش ارزيابي چند معياره پرداخته شد، بررسي ها مشخص کرد که ۲۸٫۳۵ از منطقه را زون حفاظت شده شامل مي شود.در قدم بعدي به منظور ارائه برنامه ريزي راهبردي به روش ماتريس سوات تعداد ۱۵۴ پرسشنامه در اختيار جامعه آماري و همچنين خبرگان منطقه تکميل شد. بدين منظور ابتدا عوامل داخلي (نقاط ضعف و قوت) و عوامل خارجي (فرصت ها و تهديدات) محيط تحت بررسي شناسايي شدند. پس از شناسايي، عوامل داخلي و خارجي در قالب جداول ارزشيابي عوامل داخلي (IFE) و ارزشيابي عوامل خارجي (EFE) نمره دهي و وزن دهي شدند. به منظور وزن دهي عوامل داخلي و خارجي از فرايند تحليل سلسله مراتبي (AHP) و نرم افزار EXPERT CHOICE بهره گيري شد. به منظور تعيين راهبردها از خروجي ماتريس سوات بر اساس اولويت هاي اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و محيطي منطقه بارگذاري هر يک از گزينه هاي توسعه، انجام شد و در پايان راهبرد سوم، يعني «راهبرد استفاده از رويکردهاي حفاظتي همگام با معيارهاي بين المللي به پشتوانه قوي اجرايي دولتي-ملي» با کسب بالاترين امتياز ۶٫۰۵ به عنوان اولين اولويت برنامه ريزي راهبردي مهم براي اين منطقه حاصل شد.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

2019-03-04
كد : 10506
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss