جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارتباط سریع: شناسایی سیستم غیر خطی با استفاده از فیلتر های انطباقی Spline IIR

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Fast communication: Nonlinear system identification using IIRSpline Adaptive Filters (2015)

ارتباط سریع: شناسایی سیستم غیر خطی با استفاده از فیلتر های انطباقی Spline IIR

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف این مقاله ، گسترش کار قبلی برروی کلاس اخیر و جدید فیلترهای غیر خطی است که فیلتر های تطبیقی Spline نامیده می شوند (SAF). که بخش خطی معماری وینررا به جای یک فیلتر FIR با یک فیلتر IIR پیاده سازی می کند. الگوریتم جدید یادگیری از روش LMS مشتق می شود وبرای انتخاب سرعت آموزش ، یک محدودیت پیشنهاد می دهد.برخی نتایج تجربی ،اثر بخشی ایده پیشنهادی را نشان می دهند.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3675
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss