جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزشیابی فارغ التحصیلان رشته ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی در مشاغل مرتبط

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: ارزشیابی فارغ التحصیلان رشته ارتباطات

دانشگاه جامع علمی کاربردی در مشاغل مرتبط

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده رشته ارتباطات و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مهارت‌ها و توانمندی‌های نیروی انسانی از اهم مسائلی است که پیشرفت و رفاه جوامع را درپی خواهدداشت. نیروی کارآمد و حرفه‌ای با دانش کافی تنها به بهبود سطح زندگی شخصی فرد یا صاحبان کار نمی‌انجامد، بلکه باعث تأثیر کلی بر وضعیت جامعه، در تمام ابعاد و بهبود شاخصه‌های زندگی اجتماعی می‌شود. از این رو دغدغه همیشگی برنامه‌ریزان‌آموزشی، تربیت نیروی‌انسانی کارآمد جهت بازار کار بوده است.

تلاش ‌برای برقراری پیوند میان آموزش و کار، خاص دوران مشخصی از زندگی بشر نیست. از گذشته‌های دور که آموزش به صورت استاد و شاگردی و در محیط بلافصل کار صورت می‌پذیرفته، تا امروز که آموزش اشکال، رده‌ها و رتبه‌های گوناگونی یافته و سازمان‌های عظیم را درگیر خود ساخته است، تلاش بشر همیشه در جهت آموزش‌های کاربردی بوده ‌است که بتواند فرد را برای کار، استقلال اقتصادی و زندگی اجتماعی آماده سازد. اما آنچه باعث تمایز دوران معاصر شده است گسترش روزافزون دانش و به تبع آن تنوع حوزه‌های کار است.

یکی از راه‌هایی که در کشور ما و بسیاری دیگر از کشورها برای دستیابی بیشتر به اهداف آموزشی مد‌نظر قرار گرفته است، توجه ویژه به کاربردی‌کردن مقوله آموزش است. تأسیس مدارس و مراکز آموزش عالی فنی و حرفه‌ای و همچنین دانشگاه جامع علمی- کاربردی را می‌توان در این راستا ارزیابی کرد. برنامه‌ریزان آموزشی سعی دارند با بسط و گسترش این شیوه آموزش انطباقی میان مهارت‌های فراگیری شده و نیاز بازار کار به وجود بیاورند، از این رو بودجه، تلاش و انرژی ویژه‌ای را صرف برنامه‌ریزی دوره‌های علمی – کاربردی می‌نمایند. مسئله این است که این سیاست‌ها تا چه میزان موفق بوده‌اند؟

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده روانشناسی، کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-07
كد : 16188
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss