جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: ارزیابی اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

نقش مهم كشاورزي و اهميت بسزايي كه حجم توليدات زراعي و دامي در ايجاد فرصت هاي شغلي جديد دارد، باعث شده است كه هر ساله تعداد زيادي از جوانان به منظور اشتغال در حرفه كشاورزي داوطلب تحصيل در اين رشته گردند. از طرفي نيروي انساني بعنوان مهمترين عامل موثر در رشد و توسعه يك كشور محسوب مي شود. در واقع نيروي انساني ثروتي است كه به سرمايه ثابت تبديل شده است. با توجه به مطالب ذكر شده و با توجه به نيروي تربيت انساني متخصص از عمدترين اهداف برنامه توسعه به شمار مي رود، در كليه كشورهاي جهان از كشورهاي صنعتي پيشرفته تا كشورهاي در حال توسعه، مسايل مربوط به برنامه ريزي نيروي انساني و بويژه نيروهاي متخصص از اهميت ويژه اي برخوردار است. در عین حال، عدم سازگاری عرضه و تقاضاي نيروهاي تحصيلكرده دانشگاهي از جمله مسايلي است كه توجه برنامه ريزان و مسئولان جامعه را در دو سه ده اخير بخود معطوف داشته است؛ زيرا اين عدم سازگاری علاوه بر مشكلات اجتماعي و اقتصادي خاص خود سبب ايجاد نارضايتي اجتماعي نيز خواهد شد (یعقوبی، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

قلی زاده و مقتدری (۱۳۸۷) ابعاد طرح توسعه كارآفريني در دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان از ديدگاه اعضاي هيات علمي و دانشجويان را مورد مطالعه قرار دادند. اين پژوهش از نوع توصيفي پيمايشي بود. جامعه آماري در اين تحقيق ۱۰۰۲۳ دانشجو و ۱۵۰ عضو هيات علمي بود که از اين جامعه تعداد ۳۰۰ دانشجو و ۵۰ عضو هيات علمي به عنوان نمونه آماري بر اساس فرمول حجم نمونه انتخاب شدند. نتايج به دست آمده از يافته هاي پژوهش نشان داد که شيوه هاي ترويج فرهنگ کارآفريني ارائه شده از نظر اعضاي هيات علمي و از نظر دانشجويان خوب بوده است، مواد آموزش کارآفريني از نظر اعضاي هيات علمي و از نظر دانشجويان متوسط، روشهاي آموزشي ارايه شده آموزش کارآفريني از نظر اعضاي هيات علمي و از نظر دانشجويان متوسط و نقش اولويت هاي پژوهشي ارايه شده کارآفريني از نظر اعضاي هيات علمي بالاتر از سطح متوسط بوده است.

 

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

– ارائه مطلوب آموزش های نظری کارآفرینی دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

– ارائه مطلوب آموزش های عملی کارآفرینی دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

– طول و زمان دوره آموزش کارآفرینی دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

– امکانات و تجهیزات آموزشی مناسب آموزش کارآفرینی دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

– استفاده از اساتید مجرب برای آموزش کارآفرینی دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

– ویژگی های شخصیتی دانشجویان دارای رابطه با اثربخشی آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2990
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss