جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: ارزیابی استحکام گیر بند های ارتودنسی سمان شده توسط گلاس یونومر مدیفیه شده با کلسیم آمورفوس فسفات ( ACP ): مطالعه ی آزمایشگاهی ( In-vitro)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : ارزیابی استحکام گیر بند های ارتودنسی سمان شده توسط گلاس یونومر مدیفیه شده با  کلسیم آمورفوس فسفات

( ACP ): مطالعه ی آزمایشگاهی ( In-vitro)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

دندانپزشکی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با توجه به افزایش شیوع دمینرالیزاسیون طی درمان ثابت ارتودنسی ناشی ازسطح نامنظم براکت ها، بند ها و اتچمنت های دیگر و از سوی دیگر دشوار شدن مکانیسم های Self-clearing  مانند حرکت بزاق و عضلات دهان، زمینه برای تجمع پلاک افزایش می یابد(۵۱).

دندان هایی که طی درمان ارتودنسی بیشتر در معرض خطر قرار می گیرند،مولر ها ، لترال ماگزیلا، کانین مندیبل و پره مولر ها می باشند(۵۲).

کنترل دمینرالیزاسیون و White spot در طی درمان شامل جلوگیری از ایجاد دمینرالیزاسیون و تحریک رمینرالیزاسیون می باشد. به همین دلیل سمان هایی مانند گلاس یونومر با خاصیت آزادسازی فلوراید و ترکیباتی جدیدی مانند کازئین فسفوپپتید آمورفوس کلسیم فسفات CCP-ACP) ) و آمورفوس کلسیم فسفات (ACP)  از اهمیت بالایی  برای کنترل دمینرالیزاسیون برخوردار می باشند.

پیشرفت و وارد شدن مواد حاوی ACP در دندانپزشکی راهی متفاوت جهت مقابله با ایجاد دمینرالیزاسیون بر روی سطوح مینایی می باشد (۵۳). اولین مواد حاوی ACP که به صورت تجاری تولید شد یک نوع آدامس حاوی CPP-ACP  ( Recaldent) (54)  و یک خمیر دندان حاوی ACP بود(۴۷). ترکیب CPP-ACP، عامل سازنده هیدروکسی آپاتیت می باشد و آزاد شدن کلسیم و فسفات موجب بهبود بالانس مواد معدنی ضروری در دهان می شود که در درمان های دندانپزشکی مانند بلیچینگ و ارتودنسی که دندان ها با کمبود کلسیم و فسفات و عوامل پوسیدگی زا ( به ترتیب ) مواجه می شوند کمک شایانی می‏نماید .

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 21654
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss