جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: ارزیابی اگرونومیک و اقتصادی روش¬های وجین دستی، کولتیواتور، شیمیایی و تلفیقی از آن¬ها در کنترل علف¬های هرز ذرت (Zea mays)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: ارزیابی اگرونومیک و اقتصادی روش­های وجین دستی، کولتیواتور، شیمیایی و تلفیقی از آن­ها در کنترل علف­های هرز ذرت (Zea mays)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی گرایش زراعت

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

ذرت پس از گندم و برنج مهمترین ماده غذایی دنیا را تشکیل می­دهد (امام، ۱۳۹۰). سالیانه بیش از صد میلیون هکتار از اراضی دنیا به کشت ذرت اختصاص پیدا می­کند و بعد از گندم بزرگترین کشت دنیا را اشغال می­کند (ویس[۱]، ۱۹۹۷). ذرت از لحاظ فتوسنتزی گیاهی چهار کربنه (۴C) است و گرچه دامنه سازگاری آن گسترده است، ولی در اقلیم­های گرمسیری و نیمه­گرمسیری رشد بهتری می­کند. پتانسیل عملکرد ذرت در واحد سطح به گونه­ای است که برداشت ۱۵ تا ۲۰ تن دانه در هکتار در سطح تجاری رایج می­باشد . به دلیل استعداد زیاد در تولید دانه، ذرت را ‹‹پادشاه غلات ›› می­نامند (امام، ۱۳۹۰).

مبدأ ذرت ابهام آمیز است، زیرا هیچ گیاه وحشی که ذرت می­توانست از آن به وجود آید، پیدا نشده است. این ابهام به این علت بیشتر می­شود که هیچ یک از ارقام شناخته شده­ء ذرت نمی­تواند بیش از دو یا سه نسل، جز در زراعت توسط انسان دوام آورد. بخشی از ابهام مبدأ ذرت در سال ۱۹۵۴ آن زمان که بارگون[۲] و همکاران (سال ۱۹۵۴) گزارش دادند که گرده ذرت را در نمونه خاکی که از عمق ۷۰ متری زیر مکزیکوسیتی، از لایه­ای به قدمت ۸۰۰۰۰ سال به­دست آمده بود، شناسایی کردند (ایوانز[۳]، ۱۳۸۷).

خاستگاه ذرت قاره آمریکاست (جنوب مکزیک) و پیشینه کشت آن به ۸ تا ۱۰ هزار سال پیش می­رسد. در سال ۱۹۴۲ میلادی هنگامی که کریستف کلمب به کوبا رسید، مشاهده کرد که بومی­ها ذرت تولید می­کنند. او نام Mahis را به ذرت داد. این نام بعدها به صورت Mays تغییر یافت و هم اکنون در زبان انگلیسی به صورت Maize نوشته می­شود. جد ذرت کنونی شاید نوعی ذرت وحشی غلاف­دار بوده که در آن هر دانه به وسیله­ی گلوم­هایی از دیگر دانه­ها جدا شده و امکان انتشار دانه­ها در محیط و بقای نسل گیاه در شرایط طبیعت وجود داشته است. در اثر تلاقی جد اولیه ذرت با خویشاوندانی همچون (Euchlaena mexicana) Teosinate و Tripsacum ذرت کنونی به صورت گیاهی هتروزیگوت (ناخالص) در آمده است (امام، ۱۳۹۰).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

[۱] – Wies

[۲] – Bargon

[۳] – Evanse

2019-03-09
كد : 21031
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss