جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: ارزیابی تحمل تنش اسمزی در لاین¬های امید بخش گندم دوروم و ارتباط آن با نشانگر¬های مولکولی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : ارزیابی تحمل تنش اسمزی در لاین­های امید بخش گندم دوروم و ارتباط آن با نشانگر­های مولکولی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسي كشاورزي گرایش اصلاح نباتات

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

شرايط اقليمي خشک و نيمه خشک که اکثر مناطق کشور ما را در بر مي­گيرد، سبب محدوديت منابع آبي و امکانات توليد محصولات زراعي شده است. رشد سريع جمعيت از يک طرف و کاهش يا ثابت ماندن منابع از طرف ديگر بررسي راه­هاي استفاده بهينه از پتانسيل­هاي توليد مواد غذايي را جهت بهره­وري بيشتر ضروري مي­سازد. از آنجا که در بيشتر نقاط دنيا، آب محدود كننده اصلي توليدات كشاورزي است، بنابراين، استفاده بهينه از آن اهميت زيادي دارد. اين موضوع براي ايران كه حدود دو سوم مساحت آن را اقليم خشك و نيمه خشك تشکيل داده، جدي­تر مي­باشد. توجه به اقتصاد و مديريت منابع آب نه تنها در مناطق خشک و نيمه خشک، بلکه در مناطق با بارندگي مناسب هم مي­تواند از راه تاثير بر هزينه­هاي توليد مهم بوده و ايجاب می­كند كه از واحد حجم آب بيشترين استفاده به عمل آيد. در اين راستا، آگاهي از واكنش گياهان و تعيين ميزان حساسيت مراحل مختلف رشد آنها به كم آبي از اهميت بسزايي برخوردار است (رضايي و همكاران، ۱۳۸۸).

عوامل نامساعد محيطي همانند تنش خشكي كه يكي از رايج­ترين و مهمترين تنش­هاي محيطي است، توليد محصولات كشاورزي را محدود مي­سازد. خشكي روي اكثر مراحل رشد گياه مانند مرحله جوانه­زني و استقرار گياهچه و همچنين ساختار اندام و فعاليت آن­ها آثار مخرب و زيان­آوري وارد می­سازد. از آن جايي كه ايجاد و حفظ يك پتانسيل آب خالص در محيط خاك، كاري تقريباً مشكل است، در اين راستا برقراري شرايط تنش خشكي با استفاده از مواد اسمزي مختلف براي ايجاد پتانسيل­هاي اسمزي، يكي از مهم­ترين روش­هاي مطالعه تأثير تنش خشكي بر روي گياه تلقي مى­شود (زيد و همكاران، ۲۰۰۱).

گندم نان و گندم دوروم از مهم­ترین محصولات زراعی جهان بوده و غذای اصلی مردم را در مناطق خشک و نیمه خشک تشکیل می­دهند (مانز، ۲۰۰۶).

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 21707
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss