جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی درونی رشته برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: ارزیابی درونی رشته برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

آموزش عالي به واسطه نقشي که در تربيت نيروي انساني متخصص و توليد دانش دارد در ارتباط با تسريع و تسهيل توسعه کشور از اهميت بالايي برخوردار است. در مراحل مختلف اجراي برنامه توسعه دانشگاه، نقش ارزيابي کيفيت در آموزش عالي انکار ناپذير است. تجربيات ملي و بين المللي حاکي از آن است که فرآيند ارزيابي دروني، به ويژه در سطح گروه آموزشي، مي تواند به عنوان يکي از ساز و کارهاي موثر، در تضمين کيفيت دانشگاه نقش بسزايي ايفا کند. با توجه به اين كه گروه آموزشي به عنوان زير نظام دانشگاه به حساب مي آيد و بهبود كيفيت دانشگاه وابسته به بهبود كيفيت گروه آموزشي آن مي باشد ، ارزيابي دروني در اين گروه ها گامي موثر در رشد كيفي نظام آموزش عالي خواهد بود. (زین آبادی و همکاران، ۱۳۸۴).

……

مرور منابع:

دهقانی و همکاران (۱۳۸۹) ارزیابی درونی برنامه رشته پزشکی عمومی اصفهان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. این تحقیق به صورت توصیفی بوده که بر روی ۷ حوزه از برنامه درسی رشته پزشکی عمومی انجام شد. نتایج مطالعه نشان داد که در حوزه رسالت ۷۰ درصد، برنامه آموزشی ۸۰ درصد، هیأت علمی ۷۴ درصد، منابع ۵۴ درصد، مدیریت عالی و اجرایی ۷۵ درصد، دانشجو ۳۴ درصد، ارزشیابی ۶۱ درصد و در کل ۵۷ درصد از نشانگرها مطلوب بودند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- هدفها، جايگاه سازماني، مديريت و تشكيلات گروه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

۲- هيات علمي گروه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

۳- سطح علمی دانشجويان گروه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

۴- دوره هاي آموزشي و برنامه هاي درسي گروه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

۵- فرايند ياددهي- يادگيري گروه برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2574
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss