جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی روانشناختی اقدام کنندگان به خودکشی

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: ارزیابی روانشناختی اقدام کنندگان به خودکشی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

خودکشی(Suicide) یکی از مشکلات عمده سلامت عمومی و رفتاری ضد اجتماعی در سراسر جهان به شمار می‌رود. بر اساس تعریف سازمان جهانی بهداشت، خودکشی ،اقدامی است آگاهانه و سرانجام مرگبار که به وسیله خود فرد و با آگاهی از این سرانجام رخ می‌دهد.(۱) از ۴۵ سال گذشته تا کنون نرخ اقدام به خودکشی در تمام جهان ۶۰% افزایش یافته است. (۲)سالانه تقریباً یک میلیون نفر در اثر خودکشی می‌میرند که   ۲۰-۱۰ برابر آن اقدام به خودکشی است و هر بار اقدام به خودکشی، خطر خودکشی موفق را ۳۲% افزایش می‌دهد.(۳)

……

مرور منابع:

مطالعه سادوسكي نشان داد كه نوجوانان اقدام‌كننده به خودكشي در حل مسايل بين فردي مشكلاتي دارند و نسبت به گروه شاهد ضعيف‌تر عمل مي‌كنند، به ویژه در تمركز بر مسأله بين اين دو گروه تفاوت معني‌داري وجود داشت. نوجوانان اقدام‌كننده نسبت به موقعيت‌‌هاي دشوار و مسأله‌زا پاسخ‌هاي رفتاري، شناختي و عاطفي ناسازگارانه‌اي نشان دادند. افراد اقدام‌كننده نقايصي در حل مسئله در مقايسه با گروه شاهد داشتند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

 • وضعیت سلامت عمومی در دو گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.
 • وضعیت اجتماعی-اقتصادی در دو گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.
 • میزان استفاده از سبک های دفاعی در در گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.
 • میزان استفاده از مهارت های مقابله ای در دو گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.
 • میزان فشار روانی ناشی از رویدادهای استرس زا در دو گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.

 

 1. ویژگی های شخصیتی در دو گروه مورد مطالعه متفاوت می باشد.
 2. ………….

 

2019-02-26
كد : 3974
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss