جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی ریسک های سرمایه گذاری بر روی پروژه های دارای تکنولوژی برتر بر مبنای فرایند سلسله مراتبی تحلیلی و شبکه عصبیBP

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Investment Risks Assessment on High-tech Projects Based on Analytic Hierarchy Process and BP Neural Network (2010)

ارزیابی ریسک های سرمایه گذاری بر روی پروژه های دارای تکنولوژی برتر بر مبنای فرایند سلسله مراتبی تحلیلی و شبکه عصبیBP

توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۲۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

این مقاله به خاطر مشکلات موجود در زمینه ارزیابی ریسک های سرامیه گذاری بر روی پروژه های صنعتی دارای تکولوژی برتر مانند نبود یک روش سیستماتیک، به همراه ذهنیت زیاد و به منظور بهبود اثربخشی و کارایی ارزیابی، فرایند سلسله مراتبی تحلیلی (AHP) را به همراه شبکه عصبی به منظور ایجاد یک مدل ارزیابی ریسک مناسب برای پروژه های دارای تکنولوژی ترکیب ترکیب نمود. ما نخست AHP را برای ایجاد یک سیستم شاخص ارزیابی ریسک جامع به کار بردیم و شاخص های ارزیابی را بر طبق وزن های آنها پوشش دادیم. بر این مبنا، با استفاده از نرم افزار MATLAB به همراه مدل شبکه عصبی BP ، شبیه سازی های نمونه را انجام داده و نتایج را مورد ارزیابی قرار دادیم. نتایج نشان دادند که مدل ترکیب فرایند سلسله مراتب تحلیلی به همراه مدل شبکه عصبیBP (AHP-BPNN) اثر بخش است.

لغات کلیدی: شاخص اصلاحات-پروژه های دارای تکنولوژی برتر؛ ارزیابی ریسک های مدیریت؛ فرایند سلسله مراتبی تحلیلی؛ شبکه عصبی BP.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۱۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3600
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss