جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی نابی در مراکز خدمات درمانی (مطالعه موردی: بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: ارزیابی نابی در مراکز خدمات درمانی (مطالعه موردی: بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم)

 

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

تفکر ناب، يك فلسفه و نگرش جديد به توليد محسوب مي شود كه خواستگاه و زادگاه آن كشور ژاپن است. از پیشگامان این ایده می توان به ای جی تویودا[۱] و تایچی اوهنو[۲] اشاره کرد. اين رويكرد بعدها در اروپا و آمريكا رواج يافت و مورد استقبال بسياري از كارخانجات قرار گرفت. در اين روش تلاش مي شود اتلاف به حداقل برسد و حداكثر بهره وري از تسهيلات و منابع انساني و سرمايه به دست آيد (سیدحسینی و بیات، ۱۳۸۴).

……

مراکز خدمات درمانی و بیمارستان ها تحت فشار زیاد برای بهبود عملکرد می باشند. نیاز برای خدمات بهداشت و درمان در حال افزایش می باشد، اما شرایط مالی بهبود نمی یابد، بلکه بدتر می شود. در عصر کنونی مراکز بهداشتی، درمانی با چالش هایی همچون، اقتصادی بودن، قابلیت دسترسی، ایمن بودن، کارا بودن و کامل بودن مواجه هستند و نیاز برای نگرش به راه ها و شیوه های جدید و موثر از خدمات درمانی وجود دارد. بسیاری از سازمان های خدمات بهداشتی، درمانیسیستم تولید ناب را به عنوان روشی برای بهبود عملکرد پذیرفته اند (باهنسکی و همکاران، ۲۰۰۵).

………………

مرور منابع:

شازالی و همکاران[۳] (۲۰۱۳) اعمال تفکر ناب در مراکز درمانی و عملکرد این مراکز را در مراکز بهداشت و درمان مالزی مورد بررسی قرار دادند. در این مطالعه فاکتورهای موفقیت نابی در مراکز درمانی مالزی مشخص شده و این عوامل که شامل رهبری، مشارکت کارکنان، فرهنگ سازمانی و تمرکز روی مشتری بود با فاکتورهای عملکردی بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد مطالعه قرار گرفت.

………..

‏سوالات تحقیق:

۱- تعیین ارزش (تعیین ارزش خدمت) در بیمارستان پیمانیه جهرم چگونه است؟

۲- شناسایی جریان ارزش (شناسایی جریان ارزش خدمت) در بیمارستان پیمانیه جهرم چگونه است؟

۳- حرکت (ایجاد حرکت بدون وقفه در جریان ارزش) در بیمارستان پیمانیه جهرم چگونه است؟

۴- کشش (ایجاد امکان کشش در زنجیره) در بیمارستان پیمانیه جهرم چگونه است؟

۵- تعقیب کمال در بیمارستان پیمانیه جهرم چگونه است؟

………….

 

 

[۱] – Eiji Toyoda

[۲] – Taichi Ohno

[۳] – Shazali et al.

2019-02-24
كد : 2137
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss