جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی و اولویت بندی عوامل اثرگذار بر جذب مشتریان جدید در خدمات بانکی با نگرش به بانک ملت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: ارزیابی و اولویت بندی عوامل اثرگذار بر جذب مشتریان جدید در خدمات بانکی با نگرش به بانک ملت

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

     امروزه بانکهای پیشرو سعی می نمایند که از طریق برآورده کردن عوامل پر اهمیت برای مشتریان به بهترین نحو ممکن، سودآوری خود را افزایش دهند . این نکته کلیدی ترین پایه موفقیت آنها و برپایه استراتژی های جذب مشتری است. اما بسیاری از بانکها از روشهای کاربردی بازاریابی خدمات خود غافل شده اند و نمی دانند که اصولا به چه طریق در هزاره سوم میلادی می بایست برای مشتریان خود را بازاریابی نمود تا موفق به جذب آنها شد (حیدرزاده و همکاران، ۱۳۹۰).

……

مرور منابع:

باقرزاده و اردکانی (۱۳۸۸) نقش خدمات نوين بانكي در جذب مشتريان جديد را مورد مطالعه قرار دادند. دراين تحقيق ۴۲ مولفه ۲۱ محرك و ۲۱ مانع اثرگذار برجذب مشتريان از طريق دستگاههاي پايانه فروش بااستفاده از ادبيات و پيشينه تحقيق و نظراتكارشناسان بانك كشاورزي استان يزد استخراج گرديد جامعه آماري شامل دارندگان كارتهاي الكترونيكي بانكهاي عضو شبكه شتاب مي باشند كه قادر به خريد كالاها و خدمات مورد نياز خود از طريق دستگاههاي پايانه فروش بانك كشاورزي استان يزد هستند با استفاده از تكنيك TOPSIS فازي مشخص شد كه در بخش محركها عواملي چون دسترسي به دستگاه POS در اغلب مراكز خريد ارائه خريد ۲۴ ساعته ايمني بيشتر نسبت به ساير روشهاي پرداخت و عدم دريافت كارمزد از مشتريان از اهميت بيشتري در جذب مشتريان در استفاده از دستگاه پايانه فروش برخوردارند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- نوآوری های خدماتی بیش از اعتبار بانک در جذب مشتریان جدید موثر است.

۲- امنیت خدمات بانک بیش از پرسنل آموزش دیده در جذب مشتریان جدید موثر است.

۳- اهمیت نوع خدمات ارائه شده بیش از پرسنل آموزش دیده موثر می باشد.

۴- امنیت خدمات بانک خدماتی بیش از اعتبار بانک در جذب مشتریان جدید موثر است.

۵- مدیریت روابط با مشتری بیشترین رابطه را در مقایسه با سایر متغیرها با جذب مشتریان جدید دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2915
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss