جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی پودر خشک قارچ (agricus bisporus ) بعنوان جایگزین پیش برنده رشد آنتی بیوتیک در ویژگی های کارایی, استخوان و پاسخ ایمنی در مرغ کبابی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Evaluation of dried powder of mushroom (Agaricus bisporus) as an antibiotic growth promoter substitution on performance, carcass traits and humoral immune responses in broiler chickens (2012)

ارزیابی پودر خشک قارچ (agricus bisporus ) بعنوان جایگزین پیش برنده رشد آنتی بیوتیک در ویژگی های  کارایی, استخوان و پاسخ ایمنی در مرغ کبابی

– توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

آزمایش جاری برای ارزیابی اثرات سطوح مختلف قارچ خوراکی (agaricus bisporus) در مقایسه با پیش برنده رشد آنتی بیوتیک (flavophospholipol) بر مشخصه های  کارایی , استخوان و پاسخ ایمنی مرغ کبابی انجام شده است. در این آزمایش ۱۸۰ جوجه (با جنسیت ترکیبی) ۹ روزه (رس ۳۰۸) وزن شده و بطور تصادفی در یکی از ۶ گروه آزمایش قرار گرفته شدند. هر گروه مرکب از ۳ تکرار ۱۰ پرنده ای بوده است. ۶ گروه بصورت زیر می باشند: رژیم پایه(کنترل) , رژیم پایه +آنتی بیوتیک (۴٫۵mg flavophospholipol/kg ) , رژیم مبنای  تقویت  شده با سطوح ۵,۱۰,۲۰,۳۰ از قارچ خشک شده خوراکی در هر کیلوگرم غذا. وزن بدن (bw) مرغها و میزان جذب غذا  در روز ۹ و ۲۱و۴۵ اندازه گیری شد و نسبت تبدیل غذا (FCR) بر اساس آن محاسبه گردید. در روز ۴۵ , دو پرنده از هر تکرار ذبح شده تا وزن اندام و استخوان آنها تعیین شود. نتایج نشان داد که استفاده از ۳۰ گرم قارچ باعث ایجاد بیشترین آنتی بادی در برابر srbc (p<.05) شده است. هیچ یک از گروه ها دارای تاثیر بر آنتی بادی ndv نبوده اند. در دوره کلی آزمایش و دوره  رشد بیشترین مقدار dfi در گروه های با ۱۰g قارچ دیده شد (p<.05) . bw بدست آمده در تغذیه پرندگان با رژیم مبنا دارای دارای افزایش شاخصی نسبت به گروه های دیگر در روز ۴۵ نبوده است (p>0.05) . جوجه های دریافت کننده flavophospholipol دارای fcr کمتری در مقایسه با جوجه های دریافت کننده ۱۰,۲۰g قارچ در دوره کلی آمایش بوده اند ولی در گروه ۵,۳۰g این امر مشاهده نشد. Fcr جوجه ها در دوره های دیگر تحت تاثیر قرار نگرفت. وزن اندام داخلی و استخوان در روز ۴۵ تحت تاثیر روشهای رژیم غذایی قرار نگرفتو درکل, نتایج نشان داد که تقویت مرغ با ۳۰g قارچ در هر کیلوگرم غذا می تواند باعث ایجاد تاثیرات مطلوبی در پاسخهای ایمنی جوجه ها شود بدون اثرات بد بر معیارهای کارایی.

کلیدواژگان: agaricus bisporus , جوجه, مشخصه های استخوان , پاسخ ایمنی , قارچ , کارایی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5862
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss