جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتارزیابی چابکی زنجیره تامین در صنایع خودرو ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Assessment of Supply Chain Agility in the Automotive Industry of Tehran (2011)

ارزیابی چابکی زنجیره تامین در صنایع خودرو ایران

توضیحات: ۲۰ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

به منظور دستیابی به موفقیت بیشتر در محیط های کسب و کار جدید، شرکتها باید با تامین کنندگان، مشتریان و هر رقیبی تعامل داشته باشند و با یکدیگر در زنجیره تامین کار کنند تا می توانند به سطح چابکی فراتر از یک شرکت برسند. امروزه، محیط کسب و کار تغییر کرده است که این امر بدلیل تغییر الزامات مشتریان است که منجر به عدم اطمینان در پارامترهای تصمیم گیری می شود و ضروری است که زنجیره تامین در برابر با این عدم اطمینان ها منعطف باشد. سازمان موفق اشاره به سازمانی دارد که مزیت های رقابتی در محیط جدید دارد و قادرست تا به سرعت خودش را با نیازهای مشتریانش و تغییرات بازار وفق دهد. بنابراین چابکی زنجیره تامین اولویت قابل توجهی در سازمان ها به شمار می رود.

در این مقاله، چابکی زنجیره تامین در صنعت خودرو تهران نشان داده شده و اولویت های آن شناسایی شده اند. بنابراین این مدل از چابکی زنجیره تامین در سازه گستر سایپا بر اساس رگرسیون بدست می آید. برای تعیین چابکی زنجیره تامین پنج طبقه بررسی می شوند و مدل تحلیل حساسیت برای قابلیت اطمینان چابکی زنجیره تامین مورد استفاده قرار می گیرد.

کلید واژه ها: زنجیره تامین چابک، انعطاف پذیری توسعه محصول، انعطاف پذیری منبع؛ انعطاف پذیری تولید، انعطاف پذیری لجستیک، انعطاف پذیری فناوری اطلاعات

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

 

 

2019-02-26
كد : 3188
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss