جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاستراتژی و جنبه های مدیریتی پرتفولیوی(portfolio) برنامه ریزی تجاری یکپارچه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

STRATEGY AND PORTFOLIO MANAGEMENT ASPECTS OF INTEGRATED BUSINESS PLANNING (2013)

استراتژی و جنبه های مدیریتی پرتفولیوی(portfolio) برنامه ریزی تجاری یکپارچه

– توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

با توجه به جهانی سازی رو به جلو و رقابت رو به رشد بیشتر بازارها, شرکتها تحت فشار ثابت برای افزایش اثربخشی و کارایی عملیات خود می باشند. تمرکز مقاله جاری بر یکی از فرایندهای مدیریت تجاری می باشد – در زمینه برنامه ریزی یعنی برنامه ریزی عملیات و فروش (S&OP) و آخرین مراحل رشد آن, که امروزه غالبا با اصطلاح برنامه ریزی تجاری یکپارچه (IBP) شناخته می شود. تجربه نویسنده بعنوان یکی از رهبران پیاده سازی جهانی IBP  در شرکت مواد شیمیایی چندملیتی در این گزاره بازتاب شده که IBP چگونه بعنوان ابزار اثربخش برای اجرای استراتژی تجاری خدمت می کند. این مقاله همچنین به نمایش نحوه اثرگذاری مدلهای پرتوفولیوی محصول و استراتژی های جامع مختلف بر راه اندازه فرایند IBP می پردازد. از آنجایی که مفهوم IBP به بیشتر بازارها و حرفه ها قابل اعمال می باشد, می توان از آن بطور وسیع بعنوان ابزار اثربخش برای مواجه به چالشهای بحران مالی و اقتصادی استفاده کرد.

کلیدواژگان: مدیریت پرتفولیو, برنامه ریزی تجاری یکپارچه.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 5023
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss