عضویت در گروه تلگرام آسان داکاستفاده از استراتژی های مدیریت بازاریابی رویداد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The use of event marketing management strategies (2012)

استفاده از استراتژی های مدیریت بازاریابی رویداد

توضیحات: ۵ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

رویدادها با پیشرفت بشر توسعه و تکامل یافته اند . بنابراین رویدادها ممکن است بخشی از محیط اقتصادی – اجتماعی – فرهنگی، کسب و کار ، بخشی از بخش ناحیه سوم باشند. رویدادها می توانند به عنوان خدمات غیر استاندارد شرح داده شوند که در آن دانش ، رفتار و تعهد به ارائه دهندگان این خدمات بسیار مهم می باشد. رضایت شرکت کنندگان در یک رویداد متشکل از همراهی پیچیده ی مشتریان ، محل وقوع رویداد و طراحی ، جریان سیستم مدیریت ، داوطلبان ، کارکنان ، و ارزیابی کیفیت یک کار پیچیده ، همانند نقش و جایگاه در سیستم مدیریت سازمان میباشد . سازمان ها باید به انواع مشتریانی خدمت رسانی کنند که به رویدادهای جدید رسیدگی میکنند بنابراین مجبورند تا رویدادهای جدید را جلو برده یا به رویدادهای واقعی تنوع ببخشند. به منظور ارائه ابزار پایدار، دو پژوهش کمی انجام گرفت، اولین تحقیق کمی در میان سازمان هایی انجام شد که با ذینفعان از طریق رویدادها ارتباط دارند ، دومین تحقیق در میان شرکت کنندگانی است که به رویدادها مرتبط نیستند. نتایج بدست آمده طرحی از ابزارها را در مدیریت بازاریابی رویدادها ارائه کرده و در رویدادی خاص بکار می گیرد

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

 

۶۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۲۳
كد : 4539
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss