جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاستفاده از سیستم های پشتیبانی از تصمیم فازی در مدیریت منابع انسانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Using Fuzzy Decision Support Systems in Human Resource Management (2012)

استفاده از سیستم های پشتیبانی از تصمیم فازی در مدیریت منابع انسانی

توضیحات: ۴ صفحه انگلیسی، ۴ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

امروزه ، اهمیت و نقش منحصر به فرد منابع انسانی، اهمیت و جایگاه بیشتری از گذشته دارد، بنابراین در تفکرات سازمانی پیشرفته ، بشر منبع و دارایی اصلی و یا منبع تفسیر اصلی هر سازمان به شمار می رود. منابع انسانی کلید موفقیت یا شکست سازمانی هستند. یکی از نگرانی های اصلی مدیران منابع انسانی، استخدام کارکنان است. فقدان انتخاب درست از افراد انتخاب شده ، به سازمان ها به شدت آسیب می رساند. در گذشته، سازمان ها ، افراد را بر اساس علائق استخدامی آزمون می کردند و تاکید خاصی بر آزمون شخصیت، تست هوش، تست های مهارتی و غیره داشتند. ولی مساله اصلی این آزمون ، دیدگاه تعریفی از استخدام بود. همانطور که بسیاری از ویژگی ها کیفی هستند، ویژگی های انتخاب و استخدام کارکنان مورد اندازه گیری قرارنمی گیرند. با توجه به این موضوع، استفاده از رویکرد منطق فازی در مدیریت منابع انسانی جایگاه خاصی یافته است. و در محیط رقابتی امروزی ، تصمیمات با استفاده از فناوری اطلاعات گرفته می شود که اصول انکار ناپذیر سازمانی دارند و به مدیران در تصمیم گیری معنی دار کمک می کنند.

کلیدواژه ها: سیستم های پشتیبانی از تصمیم فازی، مدیریت منابع انسانی، روش تاپسیس، منطق فازی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۳۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4578
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss