جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاستفاده از ناقلان غشا به منظور بهبود محصولات برای تولید غذای قابل تحمل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Usingmembrane transporters to improve crops for sustainable food production (2013)

استفاده از ناقلان غشا به منظور بهبود محصولات برای تولید غذای قابل تحمل

توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

با پیش بینی افزایش جمعیت جهانی حداقل ۲۵ درصد تا سال ۲۰۵۰، نیاز برای تولید مناسب مواد غذایی برای سلامتی انسان و محیط ضروری است. پیشرفت های اخیر نشان می دهد که ناقلان غشای گیاهی تخصصی می توانند برای افزایش بارهای محصولات اساسی مورد استفاده قرار بگیرند که محتوای غذایی را افزایش داده و مقاومت را در مقابل استرس های کلیدی افزایش می دهند، که شامل شوری، بیماریزاها و مسمومیت آلومینیوم می شود که در مقابل می تواند زمین قابل کشت دردسترس را توسعه دهد.

از جمعیت هفت میلیادی حاضر کره زمین، تقریبا یک میلیارد دچار سوء تغذیه و فاقد پروتئین کافی ، چربی ها و کربوهیدرات ها در رژیم غذایی شان هستند. بیشتر از یک میلیارد دارای تغذیه ناقص هستند چون رژیم غذایی شان فاقد میکرومغذی های لازم مانند آهن، روی و ویتامین آ است (ارجاع ۲). این نواقص تغذیه ای دارای تاثیر منفی بسیاری بر روی سلامت جهانی است که باعث حساسیت افزایش یافته به عفونت و بیماری ها می شود و ریسک اختلال روانی قابل توجه را افزایش می دهد. در طول چهاردهه بعدی، بیشتراز دو میلیارد انسان نیازمند غذای مغذی خواهند بود. در کنار رشد شهرنشینی، تقاضای افزایش یافته برای پروتین در کشورهای درحال توسعه با وقوع تغییر آب و هوایی و رشد جمعیت به وجود می آید که فشارهای بیشتر را بر روی تولید کشاورزی تحمیل خواهد نمود. پیش بینی می شود که تقاضای جهانی برای غذا تا سال ۲۰۳۰ تا ۴۰% افزایش یاید. راه حل های نوآورانه برای افزایش تولید بر روی زمین مورد استفاده کشاورزی ضروری است چون ما بلافاصله به محدودیت قابل تحمل ۱۵% از فضای زمین نزدیک می شویم که می تواند برای تولید محصولات مورد بهره برداری قرار گیرد.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3212
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss