جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاستفاده یکپارچه از شرکت و تکنیک مدلسازی دینامیک سیستم در ساخت شرکت ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The Integrated Use of Enterprise and System Dynamics Modelling Techniques in Manufacturing Enterprises (2012)

استفاده یکپارچه از شرکت و تکنیک مدلسازی دینامیک سیستم در ساخت شرکت ها

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تکنیک های مدلسازی شرکتی (EM) از مهندسی فرایند ساخت با تسخیر فرایندها و براساس خروجی های درک شده و از طراحی مدلهای فرایند مربوط به اینده که قادر هستند نیازمندیهای سیستم ساخت را براورده سازند حمایت می کند. از طرف دیگر، ابزارهای مدلسازی دینامیک سیستم (SD) به طور گسترده ای برای تحلیل خط مشی و جنبه های مدلسازی دینامیک به کار برده می شود که تاثیراتی بر کسب و کار دارد. در این مقاله، استفاده از تکنیک های مدلسازی EM و SD یکپارچه شده است تا استدلال کیفی و کمی را درباره ساختارها و رفتارهای فرایندها و سیستم های منبع که توسط شرکت های تولیدی در طول تولید تسهیل کند.

کلمات کلیدی: شرکت های تولیدی (MES)، مدلسازی شرکتی (EM)، مدلسازی دینامیک سیستم (SD)

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3216
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss