جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاسنوفلاک: تکثیر سریع ماشین مجازی برای محاسبه ابر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

SnowFlock: Rapid Virtual Machine Cloning for Cloud Computing (2009)

اسنوفلاک: تکثیر سریع ماشین مجازی برای محاسبه ابر

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

انشعاب ماشین مجازی (VM), انتزاع جدید محاسبه ابری بوده که بطور لحظه ای VM را به چندین کپی در حال اجرا بر روی هاستهای مختلف تکثیر می کند. همه کپی ها از وضعیت اولیه یکسانی برخوردار بوده, که مطابق با معناشناسی مستقیم ایجاد کارگر دارای وضعیت می باشد. پس تکثیر VM ایجاد ساده و گسترش موثر کارهای زیاد نیازمند به کارگران دارای وضعیت را در محیط ابری ممکن می سازد مانند اداره بار بیش از حد, جاگذاری کار فرصت طلبانه یا محاسبات موازی. کمبود تکثیر وضعیت دار لحظه ای, کاربران ابر را مجبور ساخته تا برای مدیریت حالت کاربرد و تدارک سیکل به فعالیتهای تک کاره بپردازند. پیاده سازی خود از انتزاع تکثیر VM بنام اسناوفلاک را ارائه خواهیم داد. برای ارزیابی آن, بر سناریوی مورد تقاضای سرویسهای نیازمند ایجاد صدها کارگر موازی بمنظور حل پرس و جو های محاسباتی گسترده در چند ثانیه استفاده می کنیم. این سرویسها در فیلدهایی مانند اطلاعات زیستی , مالی, و تفسیر شایع می باشند. اسناوفلاک , تکثیر ثانیه ای VM را ممکن ساخته که به صدها کارگر مقیاس پذیر بوده و منابع I/O  ابری را مصرف کرده و دارای سربار زمان اجرای قابل چشم پوشی می باشد.

توصیفگرهای موضوع و طبقه: d4.7 [سیستم عامل]: سازمان و طراحی – سیستم های توزیع شده , D.4.1 [سیستم عامل]: مدیریت فرایند—چندپردازنده ای /چندبرنامه ای/چندکاره.

واژگان مهم: طراحی, آزمایش, اندازه گیری, کارایی

کلیدواژگان: مجازی سازی, محاسبه ابری.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4708
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss