جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاشنایی باكامپيوتر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

اشنایی باكامپيوتر

(۱۲صفحه ورد)

انسان ، هر روزه با موفقيت هاي چشمگيري در زمينة علوم روبرو مي شود و گاه ، مسايل جديدي رو در روي او قرار مي گيرد .

كامپيوتر از جمله مسائلي است كه شناخت آن لازم است . كامپيوتر در اواسط قرن اخير پا به عرصة وجود گذاشت و در طول مدت كوتاه ، تحولات عظيمي را به خود ديد .

معرفي كوتاه كامپيوتر

كامپيوتر در انواع و شكل هاي مختلف در دسترس مي باشد : كامپيوترهاي معمولي كه در ادارات ، بانكها ، پست و غيره به كار مي روند و كامپيوترهاي بسيار دقيق و پيچيده كه در كنترل پرواز سفينه هاي فضايي و نظارت بر كار ماشين ها نقش دارند . شما مي توانيد در اوقات بيكاري با كامپيوترها ، بازيهاي فكري انجام دهيد . ماشين هاي حساب كوچك كه براي انجام عمليات ابتدايي رياضي به كار مي بريد نيز نوعي كامپيوترند . كامپيوترهاي متعددي براي انجام اعمال مختلف ساخته شده اند كه بعضي از آنها ارزان و بعضي گران قيمت مي باشند .

كامپيوترها مي توانند اطلاعات موجود در حافظة خود را منظم كرده و حفاظت كنند . از يك لحاظ ، كامپيوتر ، حافظه و مغز را با هم داراست ؛ ولي در واقع ، كامپيوتر مغز ندارد و قادر به تفكر نيست .

 

تاريخچة كامپيوتر

كامپيوتر از آغازپيدايش تاكنون مراحل پيچيده اي را طي كرده است . قبل از اختراع كامپيوتر امروزي ، وسايلي مانند چرتكه (Abacus) براي محاسبه و عمليات رياضي به كار مي رفت .

اولين كامپيوتر الكترونيكي در سال ۱۹۴۰ ساخته شد . كارآمدترين كامپيوتر الكترونيكي ، كامپيوتر مارك I بود كه كامپيوتري بزرگ با هزينة  فراوان بود و در دانشگاه منچستر به كار گرفته شد .

انواع كامپيوتر

كامپيوتر از نظر قدرت پردازش و كارآيي به سه دسته عمده تقسيم مي شود :

۱ –  كامپيوتر هاي بزرگ (Main Frame)

۲ –  كامپيوترهاي كوچك (Mini Computer)

۳ –  ريز كامپيوترها (P .C .) يا (Micro Computer)

سخت افزار و نرم افزار……………………….

…………………..

……………………

2019-03-17
كد : 28988
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss