جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاعتماد سازی و همکاری با پذیرش تکنولوژی در تیمهای مجازی : شواهد میدانی تجربی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Building Trust and Cooperation through Technology Adaptation in Virtual Teams: empirical field evidence (2008)

اعتماد سازی و همکاری با پذیرش تکنولوژی در تیمهای مجازی : شواهد میدانی تجربی

– توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۲۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری یافته های یک تحقیق  میدانی , تجربی در زمینه نحوه بهبود اعتماد و همکاری تیمی توسط مدیران پروژه های مجازی را بوسیله مدیریت سازگاری ابزار اطلاعاتی و ارتباطی گزارش می کند. اثر سبک رهبری را بر کارایی اقدامات تعاملی مورد بررسی قرار می دهیم. نتایج نشان می دهد چگونه روشهای رهبری  نظریه X (دستور و کنترل) و نظریه Y (تسهیل و پشتیبانی )  منجر به ایجاد و تناقض سازگاری تکنولوژی , اعتمادسازی , و دیگر نتایج  می شوند.سازگاری موفق  تکنولوژی منجر به افزایش اعتماد می شود . بمنظور دستیابی به سازگاری تکنولوژیکی  طی انجام اقدامات , رهبرانی که از نظریه Y استفاده کرده بودند موفقیت بیشتری بدست آورده اند . تاثیرات مدیریت پروژه مجازی ارائه شده است.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۴۰۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5886
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss