جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتافزایش حاکمیت شرکتی از طریق XBRL : درک تهیه کنندگان از انتظار سازگاری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Enhancing corporate governance via XBRL: preparers’ perception on compatibility expectation (2014)

افزایش حاکمیت شرکتی از طریق XBRL : درک تهیه کنندگان از انتظار سازگاری

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در این مطالعه ، درک تهیه کنندگان گزارشگری مالی از مکانسیم گزارشگری مالی را از طریق یک سیستم دیجیتال ، در مالزی مورد آزمایش قراردادیم . این سیستم دیجیتال با نام زبان گزارشگری تجاری توسعه پذیر (XBRL) شناخته می شود . در این تحقیق از روش آمارگیری پرسشنامه ها استفاده شده است . بدین منظور ، تعدادی پرسشنامه میان ۱۵۰ حسابدار از سازمان های مختلف در مالزی بعنوان نمایندگانی از تهیه کنندگان گزارشگری مالی ، توزیع شد . این مطالعه مشخص نمود که بیشتر تهیه کنندگان چنین دریافتند که XBRL یک ابزار سازگار است که برای تصمیم گیری در سازمان ها ، مفید می باشد . یافته های این مطالعه به تنظیم کنندگان این نیاز را گوشزد می نماید که قبل از اتخاذ کامل XBRL ، می بایست آگاهی و اطلاعات بیشتری را در اختیار تهیه کنندگان قرار دهند .

کلمات کلیدی : تهیه کنندگان گزارش مالی ، انتظار سازگاری ، XBRL ، درک ، مالزی

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۰۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3228
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss