جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتافسردگی،

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

متغیرها: افسردگی،

توضیحات: ۲۰ صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

تعاريف افسردگي :  با توجه به اينكه موضوع تحقيق در مورد افسردگي مي باشد لذا اشاره به مجموعه اي از تعاريف افسردگي لهذا به مجموعه اي از تعاريف افسردگي در ذيل اشاره مي شود .                                           

افسردگي از نظر پزشكي عبارت است از كاهش يافتن نيرو و فعاليت جسماني و رواني به سبب آزردگي و انزوا ، افسردگي را اضطراب ثانوي نيز مينامند (مرات، ۱۳۸۵).

…………………

طبقه بندي انواع افسردگي :

از نظر تاريخي اختلاف نظر در مورد طبقه بندي افسردگي در آغاز اين محور بود كه آيا افسردگي يك بيماري است . ( ديدگاه وحدت گرا ) و يا در واقع چند نوع بيماري است ( ديدگاه كثرت گرا ) كريپلين در سال ۱۸۹۶ با تفكيك جنونهاي فونسكيونل به دو گروه جنون جواني و مانيك دپرسيو ، سهم خود را در روانپزشكي ادا كرد و ماني كوز يا جنون جواني را مزمن و بدون دوره هاي بهبود بوده و عاقبت  نيكي نداشته تلقي كرد . اما مانيك و دپرسيو بر خلاف آن به جنون جواني تبديل نمي شد ( فيش ، ۱۳۸۴).

علائم افسردگي :

علائم باليني در افسردگيهاي خفيف : فرد تا حدي غمگين و مضطرب است و نسبت به مسائل زندگي ، بي علاقگي و بي تفاوتي مشهودي از خود نشان ميدهد . همواره احساس گناه و بي حوصلگي مي كند حرفهايش يكنواخت

بررسي نظريه هاي مربوط به افسردگي و سبب شناسي آن :

در اين قسمت از پژوهش به بررسي برخي از نظريه هاي مربوط به سبب شناسي افسردگي خواهد شد . گرچه نظريه هاي مختلفي در رابطه اختلالات عاطفي و اتيولوژي اين اختلالات و همچنين نشانه ها و تشخيص و درمان انها وجود دارد ولي در اينجا فقط به چند نمونه مهم اشاره مي شود :

الف: ديدگاه زيست شناسي پيش فرضهاي نظريه زيست شناسي اين ا ست كه عادت افسردگي يا در ژنها نهفته است كه از طريق توارث از والدين به فرزندان منتقل مي……….

………….

ديدگاه روان پويايي:

مطالعات روان شناختي درباره افسردگي با زيكموند فرويد و كارل آبراهام شروع گرديد هر دو در مقالات جداگانه خود درباره افسردگي ، اختلال را بعنوان يك واكنش پيچيده نسبت به از دست دادن   چيزي توصيف تمايلات جنسي ، عامل ذكر كرده بود ( آزاد ، ۱۳۸۲).

……………

ديدگاه يادگيري :

نظريه پردازان يادگيري معتقدند كه اختلالات رواني بطور كلي نتيجه آموختن پاسخهاي ناكافي براي روشن

…………

رويكرد تقويت:

افراد به اين علت افسرده مي شوند كه محيط اجتماعي آنها ، تقويت مثبت فراهم نمي آورد مثلاً مرگ يكي از عزيزان ،

………..

ديدگاه هاي شناختي :

رويكرد شناختني بر ديدگاه افراد درباره خود و جهان اطراف خود تاكيد دارند بر اعمال افراد . بر طبق  يكي از نظرهاي شناختني در افراد مستعد افسردگي اين نگرش كلي پرورش يافته كه خودشان را از يك ديدگاه منفي و انتقاد آميز   بنگرند ( هاناسينکال ، ۱۳۸۱).

……….

– ديدگاه هاي شناختي « بك »درباره افسردگي :

آرون بك ، معتقد است كه افراد افسرده به اين دليل افسرده اند كه در روش تفكرشان خطا مي كنند يا به راه مبالغه مي روند

……….

علل افسردگي :

اگر چه با توجه به موضوع تحقيق نيازي به بررسي علل افسردگي ديده نمي شود  ولي براي تكميل مباحث ديگر بطور خيلي خلاصه علل افسردگي در ذ يل آورده شده ا ست :

علل ژنتيكي : علل

……….

شيوع افسردگي :

زنان بيشتر از مردان دچار افسردگي مي شوند در واقع نسبت افسردگي در زنان دو برابر مردان است . اين اختلاف افسردگي در ميان دو جنس در مواردي كه افسردگي بعنوان اثرات باليني بيماران مورد درمان ، بررسي اجتماعي افرادي

…………..

منابع

منابع فارسي :

ابراهیمی ، سهیلا.(۱۳۷۹).بررسی رابطه گریز دختران ۱۲ تا ۱۸ سال شهر تهران با میزان اعتماد بنفس آنها با مشکلات اجتماعی. رساله دکتری واحد علوم و تحقیقات تهران.

ابوالقاسمی، شهنام .(۱۳۸۲). اثر بخشی رفتار درمانی شناختی ، دارویی و پلاسیبو در درمان اضطراب تعميم یافته. رساله دکتری واحد علوم و تحقیقات تهران.

……………….

دانلود پروپوزال آماده مدیریت، دانلود پروپوزال آماده حسابداری، دانلود پروپوزال آماده روانشناسی، دانلود پروپوزال آماده علوم تربیتی، دانلود پروپوزال آماده تربیت بدنی، دانلود پروپوزال آماده حقوق، دانلود پروپوزال آماده کشاورزی، دانلود پروپوزال آماده پزشکی، دانلود پروپوزال آماده پرستاری، دانلود پروپوزال آماده فناوری اطلاعات، دانلود پروپوزال آماده دکتری، دانلود پروپوزال آماده کارشناسی ارشد، دانلود پروپوزال آماده معماری، دانلود پروپوزال آماده اقتصاد، دانلود پروپوزال آماده زبان انگلیسی، دانلود پروپوزال آماده ادبیات فارسی، دانلود پروپوزال آماده فقه، حقوق و علوم قرآنی، دانلود پروپوزال آماده کامپیوتر، دانلود پروپوزال آماده علوم سیاسی، دانلود پروپوزال آماده جامعه شناسی، دانلود پروپوزال آماده تاریخ، دانلود پروپوزال آماده جغرافیا، دانلود پروپوزال آماده زیست شناسی،  دانلود پروپوزال آماده کارآفرینی

2019-03-03
كد : 4222
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss