جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاقدامات لنتظامی تا چه اندازه در پیشگیری از سرقت اماکن در شهرستان اقلید موثر می باشد؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اقدامات لنتظامی تا چه اندازه در پیشگیری از سرقت اماکن در شهرستان اقلید موثر می باشد؟

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

نیروی انتظامی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با عنایت به عنوان پایان نامه ( اثر بخشی اقدامات انتظامی در کنترل سرقت اماکن در شهرستان اقلید) اقدامات انتظامی اساس بحث است، اگر چه به صورت قطع و یقین نمی توان گفت که فقط اقدامات انتظامی در کنترل و پیشگیری سرقت ها موثر است ولی با توجه به این که همه روزه مراکز و اماکن جدید و با علم روز تاسیس می شود قاعدتا ” شگردهای سارقین” نیز تغییر می کند.

محقق بر این باور است که اقدامات پیشگیرانه و کنترلی انتظامی از قبیل : آموزش مردم، اصناف، کسبه، صنعت گران و استفاده از تجهیزات روز مانند دوربین های مدار بسته ، تعامل با مردم و مسئولین محلی نقش بسزایی در کنترل سرقت ها دارد. سرقت از گاوداری ها و گله داری ها، سرقت از مغازه ها و فروشگاه ها از جمله مواردی است که مورد نارضایتی مردم و مسئولین می باشد و افرادی که مورد سرقت واقع شده اند ، چه بسا شغل و حرفه ی خود را از دست داده اند و حتی به دلیل از دست دادن سرمایه خود به زندان   افتاده اند.

با توجه به این مسئله ی اساسی ، محقق پس از ارائه ی دورنمایی از میزان سرقت اماکن در جامعه به ویژه در شهرستان اقلید ، آن است که جایگاه اقدامات انتظامی در پیشگیری از سرقت ها مورد بررسی قرار داده و استفاده از تجهیزات و امکانات جدید جهت مقابله با شگردهای سارقین را مورد توجه قرار دهد.

احساس امنیت پدیده روانشناختی – اجتماعی است که دارای ابعاد گوناگونی می باشد. این احساس ناشی از تجربه های مستقیم و غیر مستقیم افراد از شرایط و اوضاع محیط پیرامونی است و افراد مختلف به      صورت های گوناگون آن را تجربه می کنند . به لحاظ روش شناسی احساس امنیت سازه چند بعدی است و در ارتباط با شرایط اجتماعی و افراد مختلف به گونه های متفاوت ظهور یافته و به اشکال مختلف نیز قابل سنجش و اندازه گیری است

سرقت مي تواند در سطح جامعه بازتاب گسترده اي داشته باشد و احساس ناامني را در بين مردم افزايش دهد.

اين موضوع در شهرستان اقلید كه شهرستانی نسبتا وسیع و داراي جمعيتي حدودا ۱۷۰۰۰۰ نفري         مي باشد به لحاظ وسعت كم شهرها و روستاهاي آن و ساختار قومي و قبيله اي آن و مسائلي نظير اين كه مردم در شهرها و روستاها معمولا يكديگر را مي شناسند، باعث شده تا وقوع تعداد ۱۰۵ فقره سرقت اماکن در طول مدت دو سال در بين مردم اين شهرستان احساس نا امني را به وجود بياورد.

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 22142
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss