جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتالگوریتم بخش بندی عمودی جدید بر اساس رفتار جمعی مورچگان در سیستم های دیتابیس توزیع شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A new vertical fragmentation algorithm based on ant collective behavior in distributed database systems (2012)

الگوریتم بخش بندی عمودی جدید بر اساس رفتار جمعی مورچگان در سیستم های دیتابیس توزیع شده

– توضیحات: ۲۱ صفحه انگلیسی، ۳۲ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

با توجه به حجم بالای داده های پردازش شده امروزی, و ماهیت توزیع شده بسیاری از سازمانها, شکی نیست که نیاز به سیستم های دیتابیس توزیع شده, تا چه حد بالایی حیاتی است. در چنین سیستم هایی, زمان پاسخ دهی به تراکنش یا پرس وجو بمیزان زیادی تحت تاثیر طراحی توزیع سیستم دیتابیس قرار دارد مخصوصا روش بخش بندی, تکثیر و تخصیص داده بکار رفته در سیستم. بر اساس مطالعه مقالات مربوطه, از میان دو روش بخش بندی, یعنی افقی و عمودی, روش دوم بخاطر ماهیت سخت NP, نیاز به روشهای اکتشافی دارد. در حال حاضر, روشهای متعددی برای بخش بندی عمودی وجود دارد که بطور معمول دارای پیچیدگی محاسباتی بالا یا عدم ارائه نتایج بهینه می باشند مخصوصا برای مسائل بزرگ. در  مقاله جاری, بخاطر ماهیت توزیع شده و مقیاس پذیر, از الگوریتمهای  هوشمند دسته ای برای معرفی روشی بمنظور یافتن راه حل بخش بندی عمودی استفاده کردیم, که در بیشتر حالات بهینه می باشد. در الگوریتم پیشنهادی, سعی شده روابط بصورتی بخش بندی شوند که علاوه برا محلی شدن تا حد ممکن پردازش تراکنشها در هر سایت, به کاهش هزینه هم دست پیدا کنیم. بعلاوه, نتایج تجربی از مقایسه الگوریتم خود با چندین الگوریتم مشابه را نیز ارائه داده اجرای بهتر روش ما نسبت به بقیه و تولید راه حل های بهتر از نظر بهینگی نتایچ و پیچیدگی محاسباتی, اثبات شود.

کلیدواژگان: طراحی دیتابیس توزیع شده, بخش بندی داده, بخش بندی عمودی, تعداد بهینه بخشها, مینیمم هزینه دستیابی تراکنش, الگوریتم خوشه بندی مورچه.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۳۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5953
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss