جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتالگوریتم بهینه سازی شده با کلونی مورچه برای مسائل تخصیص داده در دیتابیسهای توزیع شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A new ant colony optimization based algorithm for data allocation problem in distributed databases (2009)

الگوریتم بهینه سازی شده با کلونی مورچه برای مسائل تخصیص داده در دیتابیسهای توزیع شده

– توضیحات: ۲۵ صفحه انگلیسی، ۳۶ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

کارایی و اثربخشی سیستم دیتابیس توزیع شده, بمیزان بالایی به روش تخصیص داده به سایت, بستگی دارد. بخاطر NP کامل بودن مسئله تخصیص داده و اندازه بزرگ رخداد واقعی آن, استفاده از الگوریتم های اکتشافی مقیسا پذیر و سریع, یکی از ضروریات در این زمینه می  باشد. در مقاله جاری, به بررسی مسئله تخصیص داده بر اساس مینیمم سازی دو نوع مختلف انتقال داده در شبکه می پردازیم یعنی انتقال داده بخاطر وابستگی بخش-سایت و انتقال داده بوسیله وابستگی های بین بخشها. الگوریتم اکتشافی جدیدی پیشنهاد شده که بر اساس روش فرااکتشافی بهینه سازی کلونی مورچه کار می کند و استراتژی های کاربردی برای بهینه سازی پرس و جو (query)  و تقویت یکپارچگی را نیز در نظر دارد. هدف ما طراحی طرح تخصیص داده موثر برای مینیمم سازی زمان پاسخ کلی تراکنشها با توجه به قیود ظرفیت حافظه سایتها می باشد. تستهای تجربی نشان می دهد که الگوریتم ما قادر به تولید راه حلهای نزدیک به بهینه در زمان معقول می باشد. همچنین نتایج نشان دهنده انعطاف و مقیاس پذیری روش پیشنهادی است.

کلیدواژگان: سیستم دیتابیس توزیع شده, تخصیص داده غیر تکراری, وابستگی سایت-بخش, وابستگی بین بخشها, بهینه سازی کلونی مورچه.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۷۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5945
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss