جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتالگوریتم سایه: تکنیک زمانبندی برای هر دو نوع شبیه سازی کمپایل شده و مفسری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The shadow algorithm: a scheduling technique for both compiled and interpreted simulation (2002)

الگوریتم سایه: تکنیک زمانبندی برای هر دو نوع شبیه سازی کمپایل شده و مفسری

– توضیحات: ۵ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

الگوریتم سایه, تکنیک شبیه سازی رویدادگرای واحد تاخیر (unit-delay) می باشد که برای بهره گیری از کش (cache) دستورات موجود در بسیاری از جدیدترین ایستگاه های کاری طراحی شده است. این الگوریتم بر اساس تکنیک کد نخ بندی شده (threaded-code) کار می کند ولی از لیستهای پیوندی پویای ایجاد شده در محیط بنام سایه ها نیز استفاده می کند. شبیه سازی الگوریتم سایه کمپایل شده با حدودا ۱٫۵ برابر زمان مورد نیاز در نمونه مفسری اجرا می شود. سایه مفسری حدود ۱٫۴ برابر شبیه سازی مفسری مرسوم اجرا می شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6168
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss