جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتالگوی هم پیوند ارتباطات بازاریابی به منظور ارتقاء ارزش ویژه برند از دیدگاه مشتری در صنعت مواد غذائی ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: الگوی هم پیوند ارتباطات بازاریابی به منظور ارتقاء ارزش ویژه برند از دیدگاه مشتری در صنعت مواد غذائی ایران
نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.
قسمت هایی از پروپوزال:
۱- بیان مسأله:
مديران بسياري از شركتها سالهاست كه دريافته‌اند برقرار ساختن ارتباط با مشتريان بوسيله ابزارهاي رسانه‌اي سنتي مانند تلويزيون و راديو ديگر اثربخشي و كارائي خود را از دست داده‌اند. از اين رو به يافتن شيوه‌هاي جديد ارتباطي با هدف ارتقاء آگاهي از محصول در دانش مصرف كنندگان، ايجاد تداعي‌هاي ذهني مثبت از برند و توسعه سطح وفاداري آنان روي آورده‌اند Joachimsthaler & Aaker,1997)).
اگر برند را يك نام، اصطلاح، علامت يا سمبل كه به منظور تعيين هويت كالا یا خدمات يك فروشنده است بدانيم( Kotler,1997) گام نخست در ايجاد برند براي هر كسب و كاري فراهم سازي بستري مطمئن در برقراري ارتباط موثر با مشتريان مي باشد. ارتباطات بازاريابي و يا به عبارت بهتر ارتباطات هم پیوند (یکپارچه) بازاريابي (IMC) كه براساس نظر انجمن تبليغاتي آمريكا يك مفهوم برنامه ريزي ارتباطات بازاريابي است كه در قالب يك برنامه جامع ارتباطي، نقش هاي استراتژيك انواع ابزارهاي ارتباطي مانند تبليغات ، روابط عمومي ، بازاريابي مستقيم و ترفيع فروش را مورد ارزيابي قرار داده و اين ابزارها را به منظور شفاف ساختن، تداوم و به حداكثر رساندن اثر ارتباطات بازاريابي با هم تركيب مي‌كند، Ying,2010:28) ) می باشد از مهمترين سنگ بناهاي برقراري ارتباط با مشتري ارزيابي مي شود، چرا كه تركيب مناسب و بهره‌مندي هوشمندانه در ارتباطات بازاريابي منجر به ايجاد برند در بازار خواهد شد (اخلاصي، ۱۳۹۰: ۲۳).
مهم است كه بدانيم، ضمن برقراري ارتباط با مشتريان جديد بايد بتوان در حفظ مشتريان فعلي نيز از ابزارهاي ارتباطی بهره كافي برد چرا كه براي حفظ مشتريان فعلي تنها راه، برقراري ارتباط موثر و بلندمدت با آنان است (همان، ۲۴).
……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:
……………………………

۳- پیشینه تحقیق:
……………………………

۴- اهداف تحقیق:
…………………………………….
…………………………………..
۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:
…………………………………….
…………………………………..
۶- مدل تحقیق
…………………………
……………………………..
۷- سوالات تحقیق:
…………………………………….
…………………………………..
۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):
…………………………………….
…………………………………..
۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:
………………………….
…………………………….
۱۰- روش شناسی تحقیق:
الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):
………………………….
…………………………….
ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:
…………………………………….
…………………………………..
ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :
…………………………………….
…………………………………..
د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):
…………………………………….
…………………………………..
ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:
…………………………………….
…………………………………..
ز- ابزار تحقیق:
…………………………………….
…………………………………..
هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:
…………………………………….
…………………………………..
منابع :
…………………………………….
…………………………………..
آسان داک: www.Asandoc.com
پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۰-۲۰
كد : 16524
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss