جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتامامت چيست ؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

امامت چيست ؟

(۱۲صفحه ورد)

امامت در لغت پيشوائي است و در اصطلاح دين : رياست عمومي است بر امت در جميع كارهاي دنيا و دين به نيابت از رسول خدا (ص) و پس از تعيين امام، اطاعتش در همه چيز بر افراد امت واجب و لازم است مانند اطاعت رسول خدا (ص).

و هر دو فرقه از علما شيعه و اهل سنت امامت را بدين سان تعريف و بيان كرده اند، پس امام انساني است نائب از رسول خدا (ص) و مطاع افراد امت در همه چيز، لكن شيعه را با اهل سنت در مساله امامت در چهار مورد اختلاف است:

  1. شيعه مي گويند : تعيين امام مانند رسول با خداست، اهل سنت مي گويند تعيين امام با خلق است.
  2. شيعه مي گويند :‌خدا علي ابن ابيطالب (ع)‌ را براي امامت پس از رسول خدا (ص) تعيين نموده اهل سنت مي گويند: خدا كسي را تعيين نكرده است.
  3. شيعه مي گويند : امام مانند پيغمبر بايد معصوم باشد،‌اهل سنت مي گويند : هر فردي كه گوينده شهادتين است مي شود پيشواي امت گرددباشرائطي.
  4. شيعه مي گويند : امامت مانند نبوت از اصول دين است اهل سنت مي گويند : از فروع دين است.

…………………..

………………….

2019-03-14
كد : 28592
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss