جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتامر به معروف و نهی از منکر در حوزه حجاب، چالش ها و راهکارها (نمونه مورد مطالعه دانشگاه اصفهان)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: امر به معروف و نهی از منکر در حوزه حجاب، چالش ها و راهکارها

(نمونه مورد مطالعه دانشگاه اصفهان)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

شیعه شناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مسئله پژوهش چگونگي امر به معروف و نهي از منکر در حوزه حجاب در جامعه و شناسايي آسيب هاي احتمالي مي باشد .

دغدغه ذهن هر مسلمان متعهدى، راهنمايى بشر و نوع انسان‏ها به سوى رستگارى و سعادت است، اين وظيفه به ويژه در جوامع انساني در قالب امر به معروف و نهي از منکر تحقق مي يابد؛ که اين خود از اهمّ فرايض اسلامي و واجبات ديني به شمار رفته، و مورد تأکيد شارع مقدس هم قرار گرفته است؛ « وَ الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ يَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ يَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْكَر… »(توبه/۷۱) (مردان و زنان با ايمان، دوستان يكديگرند، كه به كارهاى پسنديده وا مى‏دارند، و از كارهاى ناپسند باز مى‏دارند…. )و نيز امير مؤمنان در اين باره مي فرمايند: «  همه كارهاي نيك و جهاد در راه خدا در مقايسه با امر به معروف و نهي از منكر چون دميدني است به درياي پرموج پهناور و همانا امر به معروف و نهي از منكر نه اجلي را نزديك كنند و نه از مقدار روزي بكاهند و از تمامي ارزشها برتر، شعار عدالتخواهي است روياروي حاكمي ستمگر» (نهج‌البلاغه، حكمت۳۷۴). اين مهّم ضمن حفظ سلامت و سعادت فردي، امنيت عمومي جامعه اسلامي را نيز تأمين مي کند؛ پيامبر (ص) مي فرمايند: امر به معروف كنيد تا محفوظ بمانيد. نهى از منكر كنيد تا يارى شويد(ديلمى: ۱۸) .

با پيروزي انقلاب اسلامي ايران و حاکميت نظام اسلامي اين فريضه به عنوان اصل  هشتم قانون اساسي به تصویب رسیده در این اصل آمده است: …. در جمهوري اسلامي ايران دعوت به خير، امر به معروف و نهي از منکر وظيفه‏اي است همگاني و متقابل بر عهده مردم نسبت به يکديگر، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت. شرايط و حدود و کيفيت آن را قانون معين مي‌کند، این اصل مورد به رأی مردم گذاشته شد و به تأیید رهبری نظام رسید.

امر به معروف و نهي از منکر نمونه اي از احکام عالي و ترقي بخش اسلام است و ضامن تحقق و اجراي احکام اسلامي است،  فريضه­ي بزرگي است که فرائض ديگر به وسيله آن اقامه مي شوند؛ امام باقر (ع) مي فرمايند: امربه معروف ونهي ازمنكر ، راه انبياء روش صالحان است ، فريضه بزرگي است كه فرائض ديگر به وسيله آن اقامه مي شود وراه و روش انسان را مصون ازخطا وكسب وكار اورا حلال مي كند ، ستمها را جبران وزمين راآباد مي سازد ، به وسيله اين فريضه از دشمنان ، عدالت وانصاف خواسته مي شود وهمه امور استوار ودرمسير درست قرار گيرد؛ إِنَّ الْأَمْرَ بِالْمَعْرُوفِ وَ النَّهْيَ عَنِ الْمُنْكَرِ سَبِيلُ الْأَنْبِيَاءِ وَ مِنْهَاجُ الصُّلَحَاءِ فَرِيضَةٌ عَظِيمَةٌ بِهَا تُقَامُ الْفَرَائِضُ وَ تَأْمَنُ الْمَذَاهِبُ وَ تَحِلُّ الْمَكَاسِبُ وَ تُرَدُّ الْمَظَالِمُ وَ تُعْمَرُ الْأَرْضُ وَ يُنْتَصَفُ مِنَ الْأَعْدَاءِ وَ يَسْتَقِيمُ الْأَمْرُ الْحَدِيث (عاملي، ۱۴۰۹ ، ج‏۱۶: ۱۱۹ ).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 22196
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss