جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتامکان‌سنجی و ارزيابي تطبيقي کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در فرآيند روش‌شناسی(مطالعه موردي: مزرعه دانش)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: امکان‌سنجی و ارزيابي تطبيقي کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در فرآيند روش‌شناسی(مطالعه موردي: مزرعه دانش)

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

مهندسی ارزش تکنيکي مديريتي است که کارايي خود را به‌عنوان ابزار مديريتي مؤثر براي بهبود طراحي، ساخت و صرفه­جويي در هزينه­ها در عمل به اثبات رسانده است. به­کارگيري مهندسی ارزش منافعي بيش از بهبود طرح و صرفه­جويي­ها در پی داشته ­است. در ايران نيز پس از بحث و تبادل‌نظرهاي فراوان اين موضوع موردتوجه سازمان مديريت و برنامه­ريزي قرار گرفت. حيطه کاربرد مهندسی ارزش در سال‌های اخير از اجراي بهينه طرح­ها فراتر رفته و درزمینهٔ راهبري کلان نيز کاربرد پیداکرده­ است و با رويکرد مدیریت ارزش و برنامه­ريزي ارزش (ارکان مهم روش‌شناسی ارزش) درزمینهٔ پيچيده و متعدد از برنامه­ريزي منابع، بازنگري و ارزيابي برنامه­هاي در دست اجرا تا افزايش در مسائل اقتصادي و اجتماعي به کار گرفته مي­شود. از طرف ديگر تحولات عظيمي که به‌واسطه فناوري اطلاعات و ارتباطات در همه عرصه­ها در سرتا­سر جهان صورت گرفته نيز قابل‌انکار نبوده و کشور ما ايران نيز از اين قاعده مستثنای نخواهد بود و مي­تواند از مزايا و قابليت­هاي زيادي که فناوري اطلاعات و ارتباطات در اختيار کاربران مي­گذارد بهره کافي را برده و آن را در به‌روزرسانی روش­ها و فرآيندهاي کاري و بالأخص مديريتي مورداستفاده قرار گيرد. ازاین‌رو با توجه به اهميت دو موضوع فوق، چگونگي استفاده از مزاياي فناوري اطلاعات و ارتباطات در گام­هاي مهندسی ارزش حائز اهميت بوده و نيازمند توجه بیش‌ازپیش مي­باشد. با تلفيق فناوري اطلاعات و ارتباطات با مهندسی ارزش مي­توان به دنبال اين موضوع بود که از امکانات و توانايي­هاي علوم و ابزارهاي امروزي در مهندسی ارزش نيز استفاده نمود. مهندسی ارزش با استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات مي­تواند به نحو مؤثرتر و کارآمدتري عمل نمايد و بدين شکل مي­توان در طراحي جلسات و متدولوژي مهندسی ارزش، طراحي و تهيه فرم­ها، بانک­هاي اطلاعاتي و نيز جلسات مهندسی ارزش از فناوري اطلاعات و ارتباطات بهره برده و کيفيت کار را با تهيه الگويي تلفيقي افزايش داد. پروژه­ها به لحاظ خاص و پيچيده بودن نيازمند متخصصين در رشته­ها و زمينه­هاي مختلف مي­باشند. متخصصين خبره با ارائه ايده­ها و خلاقيت خود در پروژه­ها باعث تسهيل درروند و اجراي پروژه مي­شوند. مهندسی ارزش سازوکاري را فراهم     مي­سازد که بتوان تأثیر قابل‌ملاحظه کارشناسان خبره را در کاهش هزينه­ها و افزايش کارکردها محقق نمايد ولي مسئله اصلي که ايجاد هماهنگي و زمان مشترک براي چنين افرادي مي­باشد براي اين منظور مي­توان از    ويژگي­هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات در تسهيل چنين مسائلي استفاده کرد.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-07
كد : 16573
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss