جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتامکان سنجی تحقق برنامه های آموزش فنی و حرفه ای رسمی در سند ملّی آموزش و پرورش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال تکمیل شده و پر شده: امکان سنجی تحقق برنامه های آموزش فنی و حرفه ای رسمی در سند ملّی آموزش و پرورش

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

همواره تربیت حرفه‏ای، بخشی از نظام‏های تربیتی به شمار می رود و در دوران معاصر، این مسأله توجه ویژه‏ای را به خود جلب کرده که خود ناشی از اهمیتی است که مسایل اقتصادی در حیات اجتماعی ملل معاصر ایفا  می­کنند. هر یک از جوامع به‌نحوی با توسعه روبرو هستند؛ جوامع پیشرفته در اندیشه­ی حفظ و ارتقای سطح آن و جوامع عقب­مانده و توسعه­نیافته یا کمتر توسعه­یافته در پی نیل به اصل آن هستند. دغدغه­ی توسعه، در این    برهه­ی زمانی که شاهد تغییرات بسیار سریع و چشمگیر در عرصه­ی علوم و فناوری هستیم، از جمله مهم­ترین عواملی است که آموزش‌های فنی و حرفه‏ای و کاردانش را کانون توجه قرار داده و آن را به یکی از عمده‏ترین مسائل تعلیم و تربیت بدل کرده است. در جهان فراصنعتی امروز توسعه به معنی عام بدون توجه به آموزش‌های فنی و حرفه­ای مفهوم نخواهد داشت . انقلاب علمی _ فنی، انقلابی عمیق و کیفی در نیروهای تولید و از آن جمله در نیروی انسانی و روش های تولید به وجود آورده است. از این رو پرداختن به آموزش‌های فنی و حرفه­ای و کاردانش به دلیل تنوع، انعطاف­پذیری و آماده­سازی فرد برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار و همچنین کسب مهارت‌ها در راستای فناوری و علوم وابسته به همراه دانش­هاي خاص مربوط به مشاغل در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اولویت می­یابد. تدوین سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش بر اساس مبانی و اصولی که منبعث از اعتقادات و باورهای قلبی و آموزه­های دینی ماست و توجه ویژه­ی آن به توسعه­ی کمی و کیفی آموزش‌های فنی و حرفه­ای و کاردانش وظیفه­ي نظام آموزشی کشور را سنگین­تر می­سازد. در دین اسلام از بدو پیدایش به تربیت حرفه­ای  توجه شده و به انسان به منزله­ی «عامل» نگریسته می‏شود. یعنی به منزله­ی موجودی که رفتارهای تعیین کننده­ی هویت وی، مبتنی برمبادی معرفتی، میلی و ارادی است.(باقری، ۱۳۷۹)

در نظام های آموزشی پیشرو، در طراحی­های آموزشی علاوه بر علم­گرایی، مهارت­پیشگی را نیز لحاظ می­کنند. در چنین دیدگاهی، هدف مدیریت طراح و برنامه­ریز بیشتر توانا ساختن[۱] است تا دانشمند پروری.(استیوارد، ۲۰۰۸، ص۱۴)

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

[۱] . Enabling

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۵-۱۰-۲۰
كد : 16552
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss