جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتانتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد در محیط های تولیدی بهنگام (JIT)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Supplier selection and performance evaluation in just-in-time production environments (2011)

انتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد در محیط های تولیدی بهنگام (JIT)

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف این مقاله کمک به تولید کنندگان بهنگام در انتخاب مناسب ترین تامین کننده و ارزیابی عملکرد آنان است. بسیاری از تولید کنندگان از فلسفه JIT کمک می گیرند تا در بازارهای جهانی امروز رقابتی تر عمل کنند. موفقیت JIT در سقف تولیدی، شرکت های بسیاری را به سمت توسعه فسلفه JIT هدایت کرده است تا این مفهوم در تمامی زنجیره تامین پیاده شود. تدارکات قطعات و مواد اولیه مساله بسیار مهمی در اجرای موفقیت آمیز و کارامد JIT است. بنابراین ، انتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد در روابط بلند مدت در محیط های تولید بهنگام بسیار مهم شده است. سیستم های پیشنهادی می تواند به تولید کنندگان کمک کند تا این مسائل را مدیریت کنند. در این تحقیق از سیستم های انتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد تامین کننده مبتنی بر شبکه عصبی استفاده شده است. رویکرد پیشنهادی به تامین JIT محدود نمی شد. این رویکرد به تولید کنندگان کمک می کند تا مناسبت ترین انتخاب ها را از میان تامین کنندگان داشته باشند و عملکرد آنان را به درستی ارزیابی کنند. سیستم های مبتنی بر شبکه عصبی پیشنهادی با داده های یک کارخانه خودروساز مورد آزمون قرار گرفتند و این نتایج نشان داد که از سیستم های پیشنهادی می توان به طور کارامدی استفاده کرد.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3232
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss