جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتانتخاب مبتنی بر شایستگی و انتصاب منابع انسانی به پروژه های عمرانی.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

 

Competency-based selection and assignment of human resources to construction projects (2011)

انتخاب مبتنی بر شایستگی و انتصاب منابع انسانی به پروژه های عمرانی.

توضیحات: ۱۸ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

به عنوان بخشی از سیاست ها و اقدامات مدیریت منابع انسانی، شرکت های عمرانی باید الزامات شایستگی برای کارکنان پروژه هایشان تعریف کنند و تیمی ضروری برای تکمیل انتصاب های پروژه ای شان استخدام کنند. به طور سنتی، کاندیداهای بالقوه مورد مصاحبه قرار می گیردن و شایسته ترین آنها، انتخاب می شود. مدل های محاسباتی دقیق، شایستگی های مختلف کاندیداها را مد نظر قرار می دهند، و سپس شایسته ترین فرد با بالاترین درجه دقت را ارائه می کنند که امری سودمند است. این مقاله ، مدل تصمیم گیری منطبق با نظریه فازی را برای انتخاب انواع مختلف پرسنل شایسته ارائه می کند. برای این هدف، منابع انسانی در چهار نوع پرسنل طبقه بندی می شوند: مدیر پروژه، مهندس، تکنسین و کارگر. سپس مدل معیارهای شایستگی از هر کدام از پرسنل اصلی توسعه داده می شوند. تصمیم گیری در دو مرحله انجام می شود: فرایند تحلیل سلسله مراتبی(AHP) برای ارزیابی معیارهای شایستگی و سیستم استنباط عصبی-فازی (ANFIS) برای تثبیت قاعده اگر- سپس شایستگی از سیستم استنباط فازی. در نهایت، الگوریتم یادگیری ترکیبی برای آموزش سیستم استفاده می شود. این مدل، رویکرد کیفی منطقی فازی را با قابلیت های سازگاری با شبکه های عصبی یکپارچه می کند تا پرسنل عمرانی را بر اساس شایستگی شان ارزیابی و رتبه بندی کند. نتایج این سیستم در استخدام پرسنل، توانمندی بالای این مدل را در انتخاب برترین کیفیت کارکنان نشان می دهد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3796
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss