جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت: اندیشه های امام قانون اساسی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: : اندیشه های امام قانون اساسی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مذاهب اسلامی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

از گذشته دور تا امروز – و شاید آینده – اندیشه بشر این نعمت الـهی در معرض سلب آزادی و اختیار توسط مستکبرین یا جهل و اميال نفساني بشر بوده و موانعی بر سر راه کشف حقیقت و رسیدن به معلومات عقلي گذاشته شده. انسان با تعقل است که سیری از مجهولات به معلومات و نهایتا ًبه کمال دارد اگر در این سیر عقلانی دچار محدودیت گردد قطعا ًدر تحقق کمال به مشقت و انحراف خواهد افتاد .به باور استاد مطهري، آزادي تفکر ،مقدس‌ترین استعداد بشر و يکي از واجبات در اسلام است . «تفکر ،قوه ايست در انسان ،ناشي از عقل داشتن . انسان چون موجود عاقلی است ، موجود متفکري هم هست. » (مطهری :۱۳۷۲، ۹۲) اسلام که مدافع حقیقت و سرکوب کننده استبداد است برای رفع این معضل اصول فقه را پیشنهاد می‌کند كه يكي از مظاهر عقلانيت و مصاديق بارز آزادي تفكر، علم اصول فقه می‌باشد كه از مبادي اجتهاد پويا می‌باشد .

چنانچه بین اصولیان مشهور است ؛ منابع اصول فقه امامیه عبارتند از کتاب، سنت، اجماع و عقل . محور اصلی مقاله همین منبع چهارم اصول فقه است و تحقق منطقی این منبع و ایجاد روش صحیح استنباط و استدلال بر احکام و ایجاد آزادی و رفع موانع در تحقق این امر می­باشد. عقل همیشه حاضر در اصول فقه بوده و از آن جدایی نداشته حتی علمای سلف که عقل را به عنوان منبعی مستقل ذکر نکرده اند قائل به حضور آن در اصول فقه بوده اند از جمله شیخ مفید منابع اصول را کتاب ،سنت و احادیث ائمه می­داند و طرق رسیدن به این منابع را روایت یا عقل می­داند . همچنین، مرحوم طوسی نیز عقل را منبع مستقل ندانسته اما فرموده که گاهی انسان با صغری، کبرای عقلی به نتایج تازه­ای می­رسد و ادله علم آور را چنین دسته بندی می­کند کتاب و سنت … که حجیت و دلیل آنها عقلاً درک شود ( در واقع از دید این علما ادله­ی اصول فقه باید مهر تاَئید عقل را داشته باشد) و نوبت به ابن ادریس می­رسد و او برای اولین بار از عقل به عنوان د لیلی مستقل یاد می کند تا این که در عصر مرحوم کاظمی و اصفهانی عقل کاملاً به عنوان منبعی مستقل معرفی می­شود. (محمدي۱۳۸۵ ،۳ ،۲۴۲ – ۲۴۶ ). بر همین اساس است که مشهور علما فرمودند رابطه اصول فقه به فقه مانند رابطه منطق است به فلسفه .

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-10
كد : 22453
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss