جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتانعطاف پذیری و ارتقای بهره وری منابع از راه سیستم های ابرمدار ERP: فاکتورهای اصلی موفقیت راه حلّ SaaS در SME

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Flexibility and Improved Resource Utilization Through Cloud Based ERP Systems: Critical Success Factors of SaaS Solutions in SME (2013)

انعطاف پذیری و ارتقای بهره وری منابع از راه سیستم های ابرمدار ERP: فاکتورهای اصلی موفقیت راه حلّ SaaS در SME

توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در این مقاله به بررسی تغییرات فاکتورهای مهم موفقیت اجرای ERP برخاسته از رایانش ابری پرداخته و از طریق نوآوری محصول در حوزه پیکربندی سیستم و نیز خدمات ارائه شده به این مهم دست خواهیم یافت. روش بکار رفته در اینجا عبارت از تحلیل متمایز سیستم کلاسیک ERP، SAP R/3 و منوط به تقاضای راه حل SAP تجاری ByDesign بوده است. هدف از این مقاله بررسی آن است که آیا موانع ورود شرکت های کوچک و متوسط به بازار ERP فی الواقع در نتیجه مدل تجاری ابری و پیکربندی نوآوری کاهش یافته است یا نه. در نتیجه چنین تغییراتی در فنآوری، فاکتورهای اصلی موفقیت اجرای ERP در SME استنتاج می شود. علاوه بر آن معیارهای خاصی مربوط به تحلیل ارزش سود به منظور پشتیبانی از تصمیم گیرندگان شرکت های کوچک و بزرگ در راستای اجرای سیستم SaaS یا عدم اجرای آن انتخاب شده است.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3248
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss