عضویت در گروه تلگرام آسان داکانقلاب-نانوی چرخه کندراتیف اسکامپیتر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The nano-revolution of Schumpeter’s Kondratieff cycle (2005)

انقلاب-نانوی چرخه کندراتیف اسکامپیتر

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۲ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

این مقاله با تغییرات حرکت انقلابی نانو با هدف بحث و ارزیابی پیشرفت علمی نانوتکنولوژی در برخی کشورهای آسیایی سروکار دارد.نانو تکنولوژی اکنون یک زمینه اولویت دار تکنولوژیکی و علمی (s&T) در بسیاری از کشورهای آسیایی است و دولت ها در تلاش برای ایجاد نتایج توسعه نانوتکنولوژی به منظور اقتصادی سازی هستند. سیاست ملی نانوتکنولوژی عبارت از تغییر سیستم تکنولوژی موجود و ایجاد یک انقلاب صنعتی است. در فشار رقابت، کلید موفقیت هر کشوری در آن است که چگونه خواهد توانست برنامه کاربردی درستی را برای تمرکز برروی بقا در رقابت های بین المللی بیابد. در این مقاله فعالیت های تحقیق هدفمند خاص مرتبط با نانوتکنولوژی در برخی از کشورهای آسیایی مورد بررسی قرار گرفته است-  یعنی کشورهای تایلند، مالاسیا، سنگاپور ، چین ، کره جنوبی، تایوان و ژاپن. نهایتا مقاله کاربردهای سیاسی را به منظورترغیب نوآوری ملی و اقتصادی سازی اثربخش پیشنهاد می کند.

لغات کلیدی: نانوتکنولوژی، جابه جایی پارادایم، انقلاب، اقتصادی سازی، خط مشی تکنولوژی.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

۶۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۲
كد : 3252
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss