جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتانواع جهانگردى با توجه به انگيزه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

انواع جهانگردى با توجه به انگيزه

(۱۶صفحه ورد)

براساس تعاريف سازمان جهانى جهانگردي، جهانگرد کسى است که به سرزمين يا کشورى غير از محل اقامت دائمى خود مسافرت مى‌کند و دست‌کم يک شب و حداکثر يک سال در آنجا مى‌ماند و دليل عمدهٔ مسافرت او تفريح، استراحت، ديدار بستگان، درمان، زيارت اماکن مقدس، بازديد از آثار تاريخى و مراکز هنرى و فرهنگي، شرکت در مسابقات ورزشى يا تماشاى آن، ديدن نمايشگاه‌هاى بازرگانى يا مراکز فعاليت‌هاى اقتصادى و شرکت در همايش‌ها و نشست‌ها است.

همايش‌ها

به برکت ارتباط و دوستى ميان ملل و از سوى ديگر، بروز مشکلات گوناگون اقتصادي، سياسي، نظامي، فرهنگى و … در سطح ملى و بين‌المللى هر ساله نشست‌ها و گردهمائى‌هاى بسيارى در گوشه و کنار جهان، براى يافتن راه حل مسائل و بستن پيمان‌ها، برگزار مى‌شود و هزاران تَن از نمايندگان دولت‌ها و … در اين گردهمائى‌ها شرکت مى‌کنند.

اقتصادى و بازرگانى

به گواهى تاريخ، انسان از بَدو پيدايش، همواره در پى معاش و تأمين نيازهاى زندگي، مسکن و محل اقامت دائمى خود را ترک مى‌کرده و براى مبادلهٔ کالا و دست‌ ساخته‌هاى خويش با ساير نيازمندى‌هاى زندگى راهى شهرها و کشورهاى ديگر مى‌شده است.

هر سال و هر ماه، در سراسر گيتي، در شهرها و کشورهاى گوناگون، نمايشگاه‌هائى براى معرفى کالاهاى توليد شده برگزار مى‌شود و گروه کثيرى از بازرگانان يا مردم عادى براى آشنائى با آخرين دستاوردهاى صنايع و کشاورزى و بازاريابى براى اين کالاها به نمايشگاه‌ها مراجعه مى‌کنند. هم‌اکنون و به‌ويژه به‌سبب رونق روابط بازرگانى ميان کشورهاى مختلف، برپائى نمايشگاه‌هاى محلي، منطقه‌اي، ملى و بين‌المللى بسيار رايج است و ميليون‌ها تَن از اين نمايشگاه‌ها ديدن مى‌کنند……………………

…………………….

…………………..

2019-03-14
كد : 28851
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss