جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاهميت و شرايط مهريه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

اهميت و شرايط مهريه

(۱۷صفحه ورد)

قال رسول الله : افضل نساء امتي اصبحهن وجهاً و اقلهن مهراً

پيامبر اسلام صلي الله عليه و آله فرمود :

بهترين زن امت من فردي است که از همه زيباتر و مهرش از همه کمتر باشد .

مولاي متقيان حضرت علي عليه السلام مي فرمايند :

لا تغالوا بمهور النساء فتکون عداوه

مهر زنان را زياد نکنيد که موجب کدورت است .

يعني کانون خانواده از اول بايد به محور محبت و صفا بنيان گذاري شود نه به پشتوانه مهر سنگين ، بسيار مشاهده مي شود ؛ برخي از بانواني که کم جنبه هستند و مهر زياد را پشتوانه خويش قرار مي دهند تا خواسته هاي خويش را بر شوهر خود تحميل کنند و اين برخورد ناشايسته سبب کدورت هاي مختلف مي گردد .

تعليم قرآن مهريه ي زن با ايمان

امام پنجم شيعيان حضرت امام باقر عليه السلام فرمودند : زني نزد پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله و سلم آمد و عرض کرد : مرا به ازدواج فردي در بياوريد . حضرت به اصحاب فرمودند : چه کسي با اين زن ازدواج مي کند ؟ مردي عرض کرد : من حاضرم با او ازدواج کنم . حضرت فرمودند : به او چه مي دهي ( بابت مهر ) . آن مرد عرض کرد : چيزي ندارم . حضرت فرمودند : نه ، ( بدون مهر که نمي شود ) زن سخن خود را تکرار کرد . حضرت خاتم صلي الله عليه و آله وسلم هم پيشنهاد او را به حاضرين تکرار فرمود . جز همان مرد اولي کسي جواب نداد تا اينکه دفعه سوم حضرت پيامبر صلي الله عليه و آله و سلم به مرد فرمودند : آيا از قرآن چيزي مي داني ؟ ………………………

………………………..

2019-03-14
كد : 28895
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss