جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتاولویت بندی تاثیر ناهنجاری های اجتماعی بر توسعه گردشگری در ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: اولویت بندی تاثیر ناهنجاری های اجتماعی بر توسعه گردشگری در ایران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

گردشگري در چند دهه اخير به يكي از مهمترين بخش هاي فعاليت اقتصادي كشور ها تبديل شده است. بر اساس پيش بيني سازمان جهاني جهانگردي[۱] تا سال ۲۰۲۰ درآمد حاصل از توريسم بين الملل به ۶/۱ ميليارد دلار برسد. اين صنعت بعنوان يك سيستم جهاني بخش قابل توجهي از توليد ناخالص جهان را به خود اختصاص داده است. بر اساس گزارش سازمان جهاني گردشگري، ايران رتبه ۱۰ جاذبه هاي باستاني و تاريخي و رتبه پنجم جاذبه هاي طبيعي را داراست با اين وجود از لحاظ بهره برداري از اين منابع در جايگاه مطلوبي قرار نگرفته است. در حالي كه سهم ايران با وجود رتبه ممتازش در جاذبه هاي جهانگردي از درآمد گردشگري جهان حتي به يك درصد هم نمي رسد(محسنی، ۱۳۸۷: ۱۵۳).

……

مرور منابع:

روزبهانی و همکاران (۱۳۸۸) نقش عوامل اجتماعی را در گسترش بازدیدها از مناطق تاریخی و دیدنی را در کشور مورد بررسی قرار دادند. آنها در نتایج خود گزارش کردند که بالا رفتن سطح فرهنگ اجتماعی و کاهش معضلات اجتماعی می تواند نقش معنی دار در رشد گردشگری داشته باشد

محسنی (۱۳۸۸) کارکردها، چالش ها و راهکارهای گردشگری پایدار در ایران را مورد بررسی قرار داد. اين مطالعه، بر توسعه پايدار گردشگري تاکيد دارد. در اين ديدگاه، توسعه گردشگري با استفاده از منابع موجود به گونه اي است که ضمن پاسخ دادن به نيازهاي اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ضوابط قانوني جامعه و انتظارات گردشگران بتوان وحدت و يکپارچگي، هويت فرهنگي، سلامت محيط زيست، تعادل اقتصادي و رفاه مردم محلي را تامين کرد. اين مقاله ضمن تحليل وضعيت صنعت گردشگري در ايران به نقش، کارکردهاي آن و موانع و راهکارهاي ايجاد صنعت گردشگري پايدار در ايران مي پردازد.

………..

سوالات تحقیق:

سئوال اصلی

– تأثیر ناهنجاری های اجتماعی بر توسعه گردشگری در ایران چگونه است؟

سئوالات اختصاصی

– مهم ترین ناهنجاری اجتماعی اثر گذار بر توسعه گردشگری در ایران کدام است؟

– چه راهکارهایی را می توان برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی اثر گذار بر توسعه گردشگری در کشور بکار گرفت؟

………….

 

 

[۱]– UNWTO

2019-02-26
كد : 2951
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss