جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبازاریابی راه حلهای مبتنی بر شایستگی (توانشی) به خریداران در روابط اکتشافی (کاوشی): دیدگاه تامین کنندگان OEM

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Marketing of competence-based solutions to buyers in exploratory relationships: Perspective of OEM suppliers (2011)

بازاریابی راه حلهای مبتنی بر شایستگی (توانشی) به خریداران در روابط اکتشافی (کاوشی): دیدگاه تامین کنندگان OEM

– توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۵ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

در مواجه با چالشهای تقویت تولید غیرمستقر , محصولات تجاری و افایش تقاضای خریداران حرفه ای, ارائه راه حل بجای فروش محصول, در نوشتجات اصلی بعنوان مدل تجاری امیدبخش برای ایجاد پیشنهادی متمایز با ارزش بالا مطرح شده است. با اینحال, بررسی تجربی در زمینه فرایندی که در آن تامین کننده سنتی محصولات پایه, قطعات و سرویسهای یدکی بسمت بازاریابی  راه حلهای یکپارچه گام بر می دارد, بمیزان کمی انجام شده است. بر اساس دیدگاه بازاریابی مبتنی بر توانش , تحقیق جاری به شناسایی این مسئله تحقیقی می پردازد که چگونه تامین کننده OEM پیشنهادهای قیمت خود را با راه حل توانشی ارتقاع می دهد. مدل تحقیق بوسیله نمونه ای متشکل از ۴۰۳ قرارداد/سازنده OEM واقع در چین مورد تست قرار گرفته شده است. یافته های بدست آمده فرایند پس زمینه تامنی کنندگان OEM در زمان توسعه راه حلهای توانشی را آشکار ساخته, از هماهنگی داخلی و ظرفیتهای نواوری مورد تیاز برای پشتیبانی از راه حل توانشی  آگاه شده و ارتباط/افشای توانشهای مورد تیاز برای تقویت پیوند بین راه حل توانشی و بهای افزوده رابطه را بدست آورده است.

کلیدواژگان: دیدگاه بازاریابی مبتنی بر شایستگی (کفایت , توانش) , راه حلهای یکپارچه, ارزش روابط تامین کننده-فروشنده

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6216
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss