عضویت در گروه تلگرام آسان داکبازده صعودی سرمایه گذاری و استراتژی بازاریابی در قرن بیست و یکم: نوکیا در برابر ماکروسافت در برابر لینوکس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Increasing returns and marketing strategy in the twenty-first century: Nokia versus Microsoft versus Linux (2008)

بازده صعودی سرمایه گذاری و استراتژی بازاریابی در قرن بیست و یکم: نوکیا در برابر ماکروسافت در برابر لینوکس

توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف: هدف این مقاله بسط مفهوم بازده صعودی سرمایه در صنایع فناوری است، همچون عوامل انبوه اجتماعی و حیاتی. این مقاله از این چهارچوب برای مقایسه ای میان سه رقیب استانداردهای نرم افزار موبایل، یعنی نوکیا، ماکروسافت و لینوکس در قرن بیست و یکم استفاده می کند.

طراحی/متدولوژی/ رویکرد: از متدولوژی میان رشته ای و مفهومی استفاده شده است که نظریه های اقتصاد، بازاریابی، فناوری، نوآوری، جامعه شناسی و روانشناسی را در هم ادغام می کند.

یافته ها – این مطاله به این نتیجه رسیده است که چهارچوب بازده های صعودی سرمایه باید فناوری را با تاثیرات اجتماعی روانشناختی که دارد ترکیب کند که منعکس کننده پویایی های رقابت جهانی در قرن بیست و یکم است.

ارزش/اصالت: این مقاله نشان می دهد که چگونه یک رویکرد چند رشته ای و یکپارچه می تواند بازده ها و چهارچوب انبوه حیاتی را تعیین کند و نشان دهنده تحلیلی غنی تر و جامع تر از رقابت جهانی در میان رقبای جهانی نرم افزار موبایل در قرن بیست و یکم یعنی نوکیا، مایکروسافت و لینوکس است.

کلید واژه ها: نرخ بازده سرمایه، استراتژی بازاریابی، اقتصاد جهانی، سیستم های ارتباط همراه

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

۵۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3588
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss