جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبازدید مجدد دسته بندی cath – معماری های بازبینی شده و روشهای جدید برای مشخص کردن واگرایی (انشعاب) ساختاری در فوق خانواده ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The CATH classification revisited—architectures reviewed and new ways to characterize structural divergence in superfamilies (2009)

بازدید مجدد دسته بندی cath – معماری های بازبینی شده و روشهای جدید برای مشخص کردن واگرایی (انشعاب) ساختاری در فوق خانواده ها

– توضیحات: ۵ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

آخرین نسخه cath (طبقه , معماری , توپولوژی , هومولوژی) (نسخه ۳٫۲) در ژولای ۲۰۰۸ انتشار یافت که حاوی ۱۱۴۲۱۵ , ۲۱۷۸ فوق خانواده همسان و ۱۱۱۰ گروه ترکیبی حوزه می باشد. ما ۲۰۳۳۰ حوزه جدید , ۸۷ فوق خانواده همسان جدید و ۲۶ خانواده ترکیبی جدید را از رمان انتشار نسخه ۳٫۱ cath  اختصاص داده ایم.۲۸۰۶۴ حوزه جدید از زمان انتشار دیتابیس NAR ما در سال ۲۰۰۷ اختصاص داده شده است. وبسایت cath تحت تجدید نظر کلی طراحی قرار گرفته و شامل مستندات قابل درک بیشتری شده است. ما سطح معماری cath را بعنوان بخشی از توسعه نمودار پروتئین مجددا ملاقات کرده و اطلاعات مربوط به اعضای هر گروه را ارائه داده ایم. الگوریتم مقایسه ساختار cathedral بهبود یافته و برای مشخص ساختن تنوع ساختاری در فوق خانواده های cath و همپوشانی های ساختاری بین فوق خانواده ها مورد استفاده قرار گرفته است. هرچند بخش عمده ای از فوق خانواده ها در cath از نظر ساختاری متفاوت نیستند و همپوشانی شاخصی با دیگر فوق خاواده ها ندارند  , تقریبا ۴% از فوق خانواده ها دارای تنوع زیاد بوده و اینها هستند که دارای جمعیت بیشتر در PDB و ژنومها می باشند. اطلاعت در زمینه درجه تنوع ساختاری در هر فوق خانواده و همپوشا نی های ساختاری بن فوق خانواده را می توان از وبسایت cath دانلود کرد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4668
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss