جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبانك‏هاي اطلاعاتي اقتصادي:

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

بانك‏هاي اطلاعاتي اقتصادي:

(۹صفحه ورد)

 1. سيستم پيش پردازش داده‏ها (PDS) :

حاوي سري زماني آمارهاي اقتصادي ايران، دسته‏بندي شده در گروه‏هاي مختلف حساب‏هاي ملي، شاخص قيمت، بودجه خانوار، اطلاعات جمعيتي، تجارت خارجي و… از سال ۱۳۳۸ تا سال ۱۳۸۱٫ همچنين منتخبي از اطلاعات كشورهاي جهان از قبيل حساب‏هاي ملي، وقايع حياتي و اطلاعات جمعيتي از سال ۱۳۴۹ تا ۱۳۸۱ هجري شمسي.

 

 1. بانك اطلاعاتي نمايه :

در قالب لوح‎هاي فشرده، شامل متن كامل مقالات مربوط به نشريات فارسي مي‎باشد. با امكان جستجو بر حسب عنوان، موضوع، نام پديدآور. با آدرس دهي دقيق نام و شماره و تاريخ مقاله و دسترسي به متن كامل مقاله مورد نظر جهت پرينت و يا ذخيره بر روي ديسكت.از سال ۱۳۷۸ تا آخر سال ۱۳۸۱

 

 1. پايگاه اطلاعات نوسا تحت برنامه جامع كتابخانه اي سيمرغ:

بانك اطلاعات كتابخانه شامل پايگاه اطلاعات كتب فارسي،كتب لاتين ، نشريات فارسي و نشريات لاتين ، پاياننامه ها، گزارشات واسناد فارسي و لاتين با قابليت جستجو در ۲۰ فيلد مختلف مثل موضوع، عنوان،مولف،ناشر، شابك و غيره و با امكانات پرينت گزارش ،فهرستبرگه و چاپ ليبل و غيره و با امكان ذخيره سازي اطلاعات مورد نياز.

 1. بانك اطلاعات نرخ ارز تحت برنامه Excel و Access

اطلاعات مربوط به نرخ ارز از سال ۶۷ الي ۸۲ بصورت روزانه- ميانگين ماهانه و ميانگين سالانه در سيستم كامپيوتري مي باشد كه مدام اين اطلاعات توسط كتابخانه روز آمد مي شود.

 1. بانك اطلاعاتي (Economic Litratur) Econlit
  Econlit(Economic Litratur) 1969/2002/06

شامل:مقالات نشريات معتبر لاتين اقتصادي حهان طي سال‎هاي ۲۰۰۳ – ۱۹۶۹ با قابيت جستجو در موضوعات ، عناوين. در انواع مختلف پايگاه اطلاعاتي مثل:كتاب،نشريه،وغيره با امكانات پرينت و ذخيره نتايج جستجو مي باشد.

 

 1. پايگاه اطلاعات( EBSCO ) كه خود شامل چند مجموعه لوح فشرده به شرح ذيل است:
  1. EBSCO – ECONLIT Business Source

اين بانك اطلاعاتي شامل مقاله هاي بيش از ۱۵۰۰ نشريه ادواري به زبان انگليسي، در حوزه اقتصاد،مديريت،امور مالي،نيروي انساني و . . . است.كه مطالب بيش از ۷۵۰ عنوان از اين نشريات به صورت تمام متن (Full Text) و بقيه داراي چكيده است .اين مجموعه داراي ۱۴ لوح فشرده مربوط به سالهاي ۱۹۹۶ الي۲۰۰۲ مي باشد

  1. Academic source EBSCO – ECONLIT

اين مجموعه شامل ۱۱ لوح فشرده مقاله هاي حدود ۱۳۰۰ نشريه ادواري به زبان انگليسي بيشتر در حوزه علو اجتماعي و علوم انساني است كه مطالب ۶۵۰ عنوان از اين نشريات تمام متن است .دوره زماني اين مجموعه از ۱۹۸۴ الي۱۹۹۹ است.

  1. Humanities EBSCO – ECONLIT

شامل مجموعه مقالات تمام متن در زمينه علوم انساني از سال ۱۹۹۳ الي ۲۰۰۰ است كه در يك لوح فشرده ذخيره شده است.

  1. Social Science EBSCO – ECONLIT

شامل مجموعه مقاله هاي تمام متن در حوزه علوم اجتماعي از سال ۱۹۹۳ الي ۲۰۰۱ است كه در يك لوح فشرده سازمان يافته است.

  1. Newspapers EBSCO – ECONLIT

شامل مقاله هاي تمام متن چند روز نامه معروف جهان مانند New York Times از ۱۹۹۵الي۱۹۹۸ است كه در يك لوح فشرده قرار دارد.ليست كلي به شرح ذيل مي باشد…………………………

…………………………..

2019-03-16
كد : 29062
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss